Poprzedni artykuł: Weronika Książkiewicz w wiosennej odsłonie Wibo Następny artykuł: Sandbagging - nowy trik w świecie makijażu

TOP 5: najlepiej oceniane bronzery w KWC

Makijaż,
,
, tagi: najlepsze kosmetyki, konturowanie bronzerem, bronzer do twarzy
Bronzer to kosmetyk, po który w sezonie wiosenno-letnim zazwyczaj sięgamy z większą ochotą. Jak wybrać najlepszy? Oto 5 najwyżej ocenianych pudrów brązujących w KWC.

Ciągle rosnąca popularność konturowania i modelowania twarzy sprawia, że na rynku pojawia się coraz więcej dobrej jakości pudrów brązujących. Wiele z nich może posłużyć zarówno do ocieplania, opalania cery, jak i właśnie do wspominanego wcześniej konturowania.

Jak wybrać odpowiedni bronzer?

Kluczową kwestią podczas wyboru odpowiedniego bronzera jest jego kolor. Najlepszy efekt uzyskamy sięgając po te w chłodnych, brązowych odcieniach, unikajmy z kolei tych o tonach rudawych lub pomarańczowych, które nie wyglądają elegancko. Idealny bronzer powinien być także łatwy w rozcieraniu – wiele produktów o nazbyt suchej i tępej konsystencji może tworzyć plamy na twarzy, czego wszystkie staramy się uniknąć.

Jak nakładać bronzer?

Odpowiednio aplikowany bronzer powinien nadawać twarzy pożądane proporcje, delikatnie ją wyszczuplać i nie przyciągać zbytniej uwagi. Nakładamy go pod kości policzkowe, na linię żuchwy oraz górę czoła. Puder brązujący możemy także nałożyć na zewnętrzne brzegi nosa, co pomoże nam go optycznie wyszczuplić.

Czytaj też: jak poprawnie nakładać samoopalacz?

zdjęcia: Imax Tree

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2018, 13:28

Nasze propozycje