Poprzedni artykuł: Czym najlepiej nakładać podkład? Gąbką czy pędzlem? Następny artykuł: Co mówi o tobie ulubiony kolor szminki?

Kultowe podkłady z wyższej półki – oto 5 najlepszych z KWC!

Makijaż,
,
, tagi: kultowe kosmetyki, podkład do twarzy
Wielu makijażystów podkreśla, że dobry podkład to połowa sukcesu w makijażu. To właśnie idealna cera zazwyczaj przykuwa oczy w największym stopniu, dlatego też warto inwestować w dobrej jakości podkłady. W galerii przedstawiamy 5 świetnie ocenianych podkładów w katalogu KWC. Sprawdźcie, o jakich produktach mowa.

Wybór podkładu z wyższej półki nie powinien być pochopny i nieprzemyślany. Podkłady luksusowe charakteryzuje wysoka cena, dlatego też warto zadbać o wybór idealnie dopasowanego do naszej cery kosmetyku, aby nie stracić pieniędzy na marne. Nawet w kategorii drogich podkładów nietrudno natrafić na kosmetyki o bardzo przeciętnym działaniu.

Kultowe podkłady do twarzy

W gronie luksusowych podkładów znajdują się zarówno kosmetyki niespełniające oczekiwań, jak i produkty kultowe, które otrzymują bardzo pozytywne opinie. Warto stawiać na tego rodzaju podkłady cieszące się dobrą renomą, aby zminimalizować ryzyko nietrafionego zakupu. Większość wysoko oceniany podkładów ekskluzywnych to kosmetyki długotrwałe, które zapewniają mocne krycie, dzięki czemu sprawdzają się na ważne wyjścia.

Najlepsze podkłady z wyższej półki

W galerii prezentujemy 5 luksusowych podkładów, które od lat zdobywają wiele pozytywnych opinii w katalogu KWC. Wśród nich znajdziecie produkty przeznaczone do różnych typów cery oraz o różnorodnych typach wykończeń. Zobaczcie, jakie produkty znalazły się w zestawieniu.

Polecamy ponadto – 5 najlepszych podkładów do suchej i wrażliwej skóry.

Zdjęcia: Imaxtree, mat. prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lipca 2018, 18:44

Nasze propozycje