Poprzedni artykuł: Tak romantycznego makijażu oka jeszcze nie widziałyśmy! Teraz zamiast... Następny artykuł: Ten modny makijaż eyelinerem wykonasz w kilka sekund! Uwaga, podbija I...

Koniec z rozmazującym się tuszem! Czy MAC wynalazł mascarę idealną?

Makijaż,
,
, tagi: tusz do rzęs, MAC Cosmetics
Niezależnie od tego, jak dobrze staramy się wytuszować dolne rzęsy i tak często malujemy smugi na powiece. Dlatego marka MAC Cosmetics stworzyła produkt szyty na miarę - tusz do dolnych rzęs.

Tuszowanie dolnych rzęs wreszcie stanie się o wiele łatwiejsze i szybsze. Nie będziesz musiała już aż tak bardzo uważać, w jaki sposób to robisz. Ryzyko zrujnowana całego makijażu oka jednym ruchem znacząco się zmniejszy. 

Tusz MAC Bold and Bad Lash do dolnych rzęs

Pierwsze testy mascara MAC Bold and Bad Lash przeszła podczas nowojorskich Tygodni Mody na początku lutego tego roku. To tam najczęściej wizażyści sprawdzają produkty, które mają szansę trafić do sprzedaży detalicznej. Teraz, kiedy znana jest już data premiery produktu (8 czerwca na świecie i kilka dni później w Polsce), internet oszalał, a wraz z nim wizażysta Michael Patterson, który to jako jedna z pierwszych osób miał okazję sprawdzić tę innowacyjną mascarę.

Trudno nam się nie zgodzić z tym, że Bold and Bad Lash to jeden z najbardziej pożądanych obecnie kosmetyków. Nietrudno się jednak domyślić, że cena za takie cacko wcale nie będzie niska. Tusz będzie kosztować około 86 zł. Naszym zdaniem nie jest to ani dużo, ani mało. Jeżeli ktoś naprawdę będzie chciał stać się szczęśliwym posiadaczem takiej mascary, wyda na nią każde pieniądze (pod warunkiem, że się sprawdzi).

Marka w dość innowacyjny sposób podeszła do zaprojektowania opakowania tego kosmetyku. W zestawie mamy tak naprawdę dwa tusze do rzęs, a właściwie dwie szczoteczki. Mniejsza została schowana w większej. Jest o wiele bardziej poręczna i dużo łatwiej nią dotrzeć do włosków w zewnętrznym kącika oka. 
Czekacie już na premierę tej maskary?

Zdjęcie główne: materiały prasowe

Aby rzęsy były długie i grube, warto użym serum. Koniecznie przetestuj te:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 czerwca 2018, 15:44

Nasze propozycje