Poprzedni artykuł: Nowy trend: skóra muśnięta słońcem. Tej wiosny rumienimy się na... żół... Następny artykuł: 5 maja to Światowy Dzień bez Makijażu! Jak wyglądają Socha, Lewandowsk...

Tak wiosennego makijażu jeszcze nie było. Wypróbuj nowy trend - "terrarium eyes"!

"Terrarium eyes", czyli makijaż oczu z wykorzystaniem roślin to najnowszy trend w makijażu oczu. Może nie jest do końca praktyczny, ale należy przyznać, że trudno oderwać od niego wzrok!

Pomysł na wiosenny makijaż? Mamy dla was bardzo dosłowną propozycję, a dokładnie makijaż oczu z wykorzystaniem... kwiatów oraz wszelkiego rodzaju roślinności. Używanie kwiatów w makijażu znane jest od dawna, ale w ostatnim czasie trend się coraz bardziej nasila, a na Instagramie znajdziemy wiele zdjęć makijażu oka z kwiatami w roli głównej. Trend do perfekcji opanowała makijażystka-samouk, Ellie Costello, którą na Instagramie znajdziemy pod nickiem "makeupisart_x". 

Wiosenny makijaż - inspiracje 

Autorka kwiecistych makijaży, Ellie Costello ma dopiero 19 lat, a jej prace już teraz budzą ogromny podziw. Na Instagramie makijażystki znajdziemy bardzo oryginalne, artystyczne makijaże, spośród których na pierwszy plan wybijają się te z kwiatami, listkami, gałązkami i innymi darami natury. Kreskę na powiece "maluje" za pomocą niezapominajek, a zamiast sztucznych rzęs - przykleja płatki kwiatów. Ellie przenosi ogród na twarz, a efekt końcowy jest naprawdę imponujący.

Kwieciste makijaże na pewno nie są inspiracją na codzienny, a nawet wieczorowy look, a raczej pomysłem na makijaż festiwalowy, a przede wszystkim makijaż do sesji. Na zdjęciach kwiaty na powiece wyglądają wprost przepięknie. Należy przyznać, że mimo małej użyteczności takiego makijażu trudno się nie zakochać w "terrarium eyes", a my mamy ochotę wypróbować ten trend na sobie nawet tylko do zdjęcia. Wy również? ;) 

Szukasz więcej inspiracji na wiosenny makijaż? Zobacz pomysły z naszego FORUM!

Źródło zdjęcia: Instagram

Najpiękniejsze róże do policzków na wiosnę:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 04:21

Nasze propozycje