Poprzedni artykuł: Podczas malowania ust ciągle wyjeżdżasz poza ich kontur? Ten gadżet je... Następny artykuł: Żeby zobaczyć nową kolekcję kosmetyków tej marki, czekałyśmy w kolejce...

Widziałyście już falowany wzór "negative space" na paznokciach? Spodoba wam się!

Makijaż,
,
, tagi: manicure, stylizacja paznokci galeria
Przezroczystą przestrzeń do tej pory mogliśmy zobaczyć tylko na ubraniach. Ale nagość zaczyna się wkradać również na paznokcie.

Wzór negative space był od zawsze prezentowany jako wzór o regularnym kształcie. Teraz jednak przeszedł metamorfozę. Tym razem prostą geometryczność zamieniamy na fale. Taka artystyczna wersja jest o wiele łatwiejsza w wykonaniu. Zaletą tego manicure’u jest szybkość wykonania go. Nieregularne zdobienia z negative space można było zauważyć na wiosennych pokazach u Proenzy Schoeler, Very Wang, Rodarte i Novis.

Jakie będą modne kolory w 2017 roku?

Wanilia, jasny krem i biel to kolory, które zdecydowanie królują przy okazji negative space. W 2017 roku to właśnie one pojawią się również w naszych stylizacjach. A to za sprawą wykrochmalonych oxfordów z białej wełny, kremowych tkanin ślubnych i wieczorowych sukni, a także dzięki kolekcji Ricka Owensa, Stelli McCartney, Celine, Loewe i Diora.

W naszej galerii możesz zobaczyć najpiękniejsze inspiracje, które opracowała Madeline Poole, Global Color Ambasador Sally Hansen.

Zobacz także: Malowanie paznokci jeszcze nigdy nie było takie... proste!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 września 2018, 10:45

Nasze propozycje