Wróć do spisu Akcje i atrakcje

„Przygody słoniczki Elli” - nowa bajka dla dzieci na MiniMini+

„Przygody słoniczki Elli” to nowa propozycja bajki dla najmłodszych dzieci oferowana przez MiniMini+. Bajka opowiada o słoniczce, która przeżywa mnóstwo magicznych przygód. Emisja już od 23 września!

Przygody Słoniczki Elli - bajka dla dzieci na MiniMini+

„Przygody słoniczki Elli” to urzekająca bajka dla najmłodszych, która przedstawia historią małej słoniczki o wielkim sercu.

Jest nim nieśmiała Ella mieszkająca z mamą na Wyspie Słoni. Ella chętnie pomaga mamie w cukierni i jak każde małe słoniątko spędza mnóstwo czasu na zabawie z najlepszymi przyjaciółkami – Belindą i Tiki.

Słoniki uwielbiają wspólnie się bawić i odkrywać tajemnicze zakamarki Wyspy. Przygody jakie przeżywają uczą je jak radzić sobie z trudnościami i stawiać czoło wyzwaniom. Pomysłowa Ella zawsze potrafi znaleźć najlepsze wyjście z sytuacji. Często pomaga jej w tym czerwony kapelusz po babci, który okazuje się być magiczny. Nieraz wyciąga Ellę z tarapatów – zamieniając się w spadochron, katapultę a nawet balon!

Sympatyczna słoniczka nauczy najmłodszych widzów czym jest pomysłowość, współpraca i prawdziwa przyjaźń.

Serial powstał w oparciu o popularną serię książek autorstwa Carmela i Steve’a D'Amico.

Przygody Słoniczki Elli - bajka dla dzieci na MiniMini+

 Emisja: od 23 września, od niedzieli do piątku o godz. 19:00 (powtórka codziennie o godz. 7:50)

Komentarze

  • redakcja, 2013-09-04 11:48
    redakcja
    ?Przygody słoniczki Elli? to nowa propozycja bajki dla najmłodszych dzieci oferowana przez MiniMini+. Bajka opowiada o słoniczce, która przeżywa mnóstwo magicznych przygód. Emisja już od 23 września! czytaj więcej
    Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij