Wróć do spisu Mama na zakupach

Wiersze dla niegrzecznych dzieci

Wiersze dla niegrzecznych dzieci Danuty Wawiłow z niezapomnianymi ilustracjami Marianny Oklejak wydane pod marką Literacki Egmont dostępne są już w księgarniach.

Wiersze dla niegrzecznych dzieci - Danuta Wawiłow
Warto zmierzyć się z pięknymi wierszami Danuty Wawiłow inspirowanymi folklorem angielskim. Dzięki nim wkroczymy do pełnego tajemnic świata dziecięcych marzeń i fantazji. Czasem będzie śmiesznie, czasem strasznie, ale na pewno nie będzie nudno. Nasycone kolorami i pełne humoru ilustracje Marianny Oklejak są doskonałym dopełnieniem tej ponadczasowej poezji.

Cykl książek dla dzieci to zachęta do odwiedzenia świata poezji i krainy wyobraźni. Nie sposób spisać wszystkich powodów, dla których dobrze jest czytać dzieciom poezję. Można wymieniać uwrażliwianie na melodię języka, ćwiczenie pamięci, naukę doceniania piękna frazy, pomoc w skojarzeniu obrazków z nazwą, pokazywanie wzorców. Seria Wierszem napisane to bogactwo tej różnorodności.

Komentarze

  • redakcja, 2013-03-25 13:59
    redakcja
    Wiersze dla niegrzecznych dzieci Danuty Wawiłow z niezapomnianymi ilustracjami Marianny Oklejak wydane pod marką Literacki Egmont dostępne są już w księgarniach. czytaj więcej
    Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij