Poprzedni artykuł: Piękno jest sztuką, czyli kiedy medycyna spotyka się ze sztuką. Cykl s... Następny artykuł: Zobacz, jak eksperci SkinClinic potrafią odmłodzić skórę bez użycia sk...

Jak wyglądała Ivanka Trump jeszcze kilka lat temu? Będziecie zaskoczone!

Córka Donalda Trumpa nie zawsze była tą szczupłą blond pięknością, co dziś - zobaczcie zaskakującą przemianę Ivanki!

Jak wyglądała Ivanka Trump zanim jej ojciec został prezydentem USA? Blondwłosa piękność, której obecność poważnie rozpraszała Billa Clintona podczas zaprzysiężenia Donalda Trumpa, jeszcze kilka lat temu prezentowała się całkiem inaczej. Nowa fryzura, dieta czy raczej... operacje plastyczne?

Ivanka Trump kiedyś i dziś

35-letnia córka Donalda i Ivany Trump obok Melanii uchodzi za najważniejszą kobietę w najbliższym otoczeniu prezydenta. Jako jego asystentka, Ivanka towarzyszy ojcu w trakcie większości oficjalnych wizyt i uroczystości - niedawno mogliśmy zobaczyć ją także w Polsce, gdzie wzbudziła kontrowersje za sprawą jednej ze swoich stylizacji. Nie każdy jednak pamięta, jak szczupła blondynka prezentowała się zaledwie kilka lat temu. Porównanie starszych zdjęć z jej obecnym wizerunkiem naprawdę zaskakuje...
Zobacz także: Jak wypełniać zmarszczki kwasem hialuronowym?

Proste blond włosy, regularne rysy twarzy, nienaganna sylwetka i staranny makijaż - taką Ivankę znamy z pierwszych stron gazet. Jednak zdjęcia sprzed kilku lat nie pozostawiają złudzeń - twarz córki Donalda Trumpa raczej nie jest tylko i wyłącznie dziełem natury. Poniżej dzisiejsza Ivanka w porównaniu ze zdjęciem z 2006 roku:

11 lat temu Ivanka miała zdecydowanie pełniejszą, okrąglejszą twarz o mało wyraźnych rysach. Jednak już wkrótce zaczęła się zmieniać - zdaniem specjalistów, prezydencka córka najprawdopodobniej rozpoczęła kurację botoksem. Zmianie uległ też nos Ivanki, który obecnie jest mniejszy i delikatniejszy niż kiedyś.

Ivanka nie zawsze miała też blond włosy - jeszcze w 2000 roku była... brunetką! Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak zmieniała się na przestrzeni lat!

Też uważacie, że Ivanka pomogła urodzie?

Zobacz też: Filip Chajzer pokazał zdjęcie siostry! Fani: genów nie oszukasz... Miałeś pecha ;)

Dołącz do Klubu Recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za darmo!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2018, 05:21

Nasze propozycje