Poprzedni artykuł: Karolina Szostak zdradza swoje urodowe triki! Następny artykuł: Zapomnij o powiększaniu ust. Teraz popularność zdobywa inna (przerażaj...

Wygraj stylowe piękno z Kliniką Miracki

W idealnym świecie każda z nas byłaby doskonale piękna, obdarzona naturalnym wdziękiem, perfekcyjną sylwetką, cudownie gładką cerą i nieskazitelnymi rysami. Idealny świat jednak nie istnieje, a większość z nas każdego dnia boryka się z zastrzeżeniami do swojego wyglądu. Przykłady tego, co dla przeciętnej Polki jest niewystarczająco piękne w jej odbiciu w lustrze, można mnożyć w nieskończoność. Najlepsza recepta na pozbycie się kompleksów to oczywiście wiara w siebie i tak zwany „self-confidence”. Co jednak robić, jeśli nie wystarczają?

Doskonałym sposobem na poprawę samopoczucia, spojrzenie na siebie przychylniejszym okiem, a jednocześnie na korektę niedoskonałości jest skorzystanie z usług klinik medycyny estetycznej. Koniecznie tych sprawdzonych, w których priorytetami są Wasze bezpieczeństwo, komfort i zdrowie. 

Prawdziwe, stylowe piękno we współpracy z kosmetologami i lekarzami medycyny estetycznej osiągniecie tylko wtedy, kiedy spotkacie się z rzetelnym doradztwem, rzeczową oceną Waszych potrzeb i indywidualnym dopasowaniem zabiegu do Waszych oczekiwań. 

Dziś przedstawiamy jedno z takich miejsc - warszawską Klinikę Miracki. Jednocześnie zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać niesamowite nagrody - 3 zestawy profesjonalnych kosmetyków Neauvia (każdy o wartości 875) oraz najbardziej stylowy zabieg odmładzający i podnoszący rysy twarzy - Stimulate&Lift (o wartości 4 800 zł, do wykonania oczywiście w Klinice Miracki).

Na nadsyłanie zgłoszeń macie trzy tygodnie! A co trzeba zrobić, żeby wygrać? Wystarczy, że klikniecie w link i odpowiecie na proste pytanie - Czym jest dla Was „stylowe piękno”.

Klinika Miracki - stylowe piękno

Klinika Miracki to jedna z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych marek w branży medycyny estetycznej. To jednocześnie największa klinika w Warszawie, zatrudniająca renomowanych lekarzy i kosmetologów o nazwiskach znanych nie tylko w Polsce. W klinice mieszczącej się przy al. Wilanowskiej 67 możecie skorzystać ze wszystkich zabiegów, jakie oferuje współczesna medycyna estetyczna, a zatem nie tylko z zabiegów na twarz: wypełniaczy, nici liftingujących, peelingów medycznych, zabiegów liftingujących i odmładzających, ale też z pełnego spectrum zabiegów wyszczuplających na ciało, usuwania cellulitu czy modelowania sylwetki. Tu wykonacie również pełną, profesjonalną epilację z wykorzystaniem najnowocześniejszego lasera Vectus, usuniecie niechciany tatuaż (lub nieudany makijaż permanentny) oraz skorzystanie z zabiegów ginekologii estetycznej, chirurgii plastycznej, dermatologii i laseroterapii.  

Sto sposobów na wyszczuplanie

Jedną z największych specjalizacji Kliniki Miracki są kompleksowe zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę. Klinika dysponuje pełnym wachlarzem najnowocześniejszych technik usuwania niechcianego tłuszczyku i konturowania sylwetki - od rewolucyjnych zabiegów laserowych - jak tegoroczny hit - Sculpsure - laser do całkowicie nieinwazyjnego wyszczuplania, poprzez zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków, fal radiowych, masażu próżniowego czy iniekcji, lub najnowocześniejszej na rynku liposukcji laserowej i ultradźwiękowej. Każdy zabieg dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Rewolucyjne zabiegi na twarz 

Jeżeli pragniecie zadbać ze szczególną troską o swoją twarz - tu również bez wahania możecie skorzystać z oferty Kliniki Miracki. Od zabiegów liftingujących, odmładzających terapii laserowych, poprzez peelingi, nici PDO, laserowe usuwanie i zamykanie naczynek, aż po najlepsze na rynku, naturalne zabiegi z użyciem najwyższej jakości wypełniaczy organicznych Neauvia. Jeżeli zależy Wam na naturalnych efektach, pięknie wymodelowanych ustach, idealnym konturze twarzy, a także na zdrowej, nawilżonej skórze - Neauvia to bez wątpienia najlepsza odpowiedź.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje