Poprzedni artykuł: Zapomnij o powiększaniu ust. Teraz popularność zdobywa inna (przerażaj... Następny artykuł: Marcin Prokop szczerze o medycynie estetycznej! Czy lubi kobiety, któr...

Tkanka tłuszczowa, zwiotczała skóra, blizny to już przeszłość. Znamy skuteczny sposób, jak się ich pozbyć i to bez bólu

Unikacie zabiegów medycyny estetycznej w obawie przed bólem? Ten problem zupełnie znika przy zastosowaniu systemu do redukcji tkanki tłuszczowej i termoliftingu BTL Exilis Elite. Sprawdźcie, na czym to polega.

Zastanawiacie się nad wykonaniem lipolizy iniekcyjnej lub liposukcji, ale obawiacie się bólu, znieczulenia, rekonwalescencji i... kosztów? Powinnyście bliżej zapoznać się z systemem do redukcji tkanki tłuszczowej i termoliftingu, jaki zapewnia BTL Exilis Elite, dostępny w Instytucie BABOR BEATY SPA Institute & Shop. Dzięki skorzystaniu z niego, wiele z was zdąży poprawić swoją sylwetkę jeszcze przed wakacjami:)

Jak działa BTL Exilis Elite? 

Urządzenie wykorzystuje technologię RID (rozpoznanie- izolacja - deaktywacja). Tkanka jest w kontrolowany sposób nagrzewana przez jednolite pobudzenie cząsteczek z jednocześnie działającymi falami ultradźwiekowymi.

Dzięki Exilis można szybko się pozbyć tkanki tłuszczowej. Jego działanie jest precyzyjnie ukierunkowane, skuteczne i szybkie. Ultradźwięki w połączeniu z energią o wysokiej częstotliwości docierają do opornej tkanki, która następnie zostaje nagrzana, przez co zostają przyspieszone procesy lokalnej lipolizy. W efekcie objętość komórki tłuszczowej ulega zmniejszeniu, a tkanka tłuszczowa jest zredukowana. Fale ultradźwiękowe powodują podział pakietów komórek tłuszczowych na pojedyncze jednostki, a wtedy łatwiej wprowadzić skuteczną terapię. Efekty po 4 zabiegach są spektakularne!

Jednak działanie BTL Exilis Elite, to nie jedynie wyszczuplenie, ale też ujędrnienie skóry! Dzięki temu następuje redukcja zmarszczek i efekt anti-aging w okolicy ust, oczu, czoła i szyi, wyglądamy młodziej, a na dodatek polepsza się produkcja kolagenu. Co ważne, pierwsze zmiany w wyglądzie są widoczne już po pierwszym zabiegu!

Ten innowacyjny zabieg możecie przeprowadzić w Instytucie BABOR BEATY SPA Institute & Shop na ul. Żytniej 16 D w Warszawie. Możecie tam też zawsze liczyć na profesjonalną poradę wykwalifikowanego personelu. Warto też zwrócić uwagę na przyjazny wystrój wnętrz:)

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 03:33

Nasze propozycje