Zobacz, jak eksperci SkinClinic potrafią odmłodzić skórę bez użycia skalpela!

Medycyna estetyczna ,
,
, tagi: medycyna estetyczna, SkinClinic, gładka cera
Poprzedni artykuł: Jak wyglądała Ivanka Trump jeszcze kilka lat temu? Będziecie zaskoczon... Następny artykuł: Czym różni się laser Vectus w SkinClinic od zwykłych zabiegów depilacj...
Czas nie dla wszystkich bywa łaskawy, niestety większość z nas boi się inwazyjnej ingerencji w skórę oraz zabiegów chirurgicznych. Poznajcie zabieg Clearlift, który skuteczne odmładza twarz!

Proces starzenia się widać szczególnie po kondycji naszej skóry. A przecież każda z nas marzy, aby zachować piękny i młody wygląd tak długo, jak to możliwe. Oprócz dobrych kremów i zdrowego trybu życia, naszej skórze pomogą... eksperci ze SkinClinic. 

Na czym polega zabieg Clear Lift w SkinClinic?

Ta metoda liftingu twarzy przy pomocy lasera pozwala na skuteczne odmłodzenie bez użycia skalpela. To idealny zabieg dla tych wszystkich, którzy boją się operacji plastycznych. Dzięki regeneracji kolagenu przy użyciu technologii Q-Switch szybko i skutecznie pozbędziesz się uciążliwych problemów związanych z fotostarzeniem skóry. To także doskonała metoda dla osób, które walczą z przebarwieniami, bliznami i innymi zmianami skórnymi. Dodatkowo zabieg poprawi owal i kontur twarzy. 

Jeśli chcecie się przekonać, jak wygląda taki zabieg, zobaczcie nasze wideo! 

Foto: Pinterest

Zobacz także: BOTOKS NIE ZAWSZE MUSI POWODOWAĆ EFEKT SZTUCZNOŚCI!

ZOBACZ NAJLEPSZE KREMY POD OCZY W KWC:


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 lutego 2018, 01:18

Nasze propozycje