Poprzedni artykuł: Masz małe piersi? Podpowiadamy, jak je powiększyć w mniej niż minutę Następny artykuł: Najmodniejszy kolor sezonu i ten dekolt! O wczorajszej kreacji Dody mó...

10 ubrań z nowej kolekcji H&M, które powinnaś mieć w swojej szafie. Są bardzo sexy!

Moda,
,
, tagi: H&M
Kto powiedział, że na wielką modę musisz wydać wielkie pieniądze? H&M od lat ratuje nas z każdej stylowej opresji. Do naszej ulubionej sieciówki zaglądamy przed weekendowym wypadem, imprezą i randką. Co znalazłyśmy w najnowszej kolekcji?

Chociaż w sieciówkach często ulegamy pokusie kupowania ubrań zgodnych z sezonowymi trendami, które przestają nam się podobać po kilku miesiącach, kto powiedział, że nie możemy potraktować H&M-u jako sklepu, w którym kompletujemy naszą bazę (przyprawioną oczywiście jesiennymi hitami)? 

Dlatego z najnowszej kolekcji wybrałyśmy dla was 10 ubrań, które nie tylko udowodnią, że wiesz, co w modzie piszczy, ale przetrwają co najmniej kilka sezonów. Co je łączy? Klasyczne kolory, uniwersalne fasony i, przede wszystkim, praktyczne zastosowanie.

Kupując smokingową marynarkę, ramoneskę i dzianinową sukienkę możemy mieć pewność, że włożymy je nie tylko do pracy, ale także na imprezę. Największą zaletą ponadczasowych fasonów jest bowiem to, że sprawdzą się na każdą okazję i nigdy nie będziesz czuła się w nich przebrana.

Zainspiruj się naszą galerią do tworzenia twojej bazy! 

Zobacz także: Kenzo w H&M

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 05:53

Nasze propozycje