Poprzedni artykuł: 15 zimowych kurtek z wyprzedaży - teraz kupisz je już od 150 złotych! Następny artykuł: Iga Lis wybrała już... sukienkę na studniówkę! Jest bardzo sexy i kosz...

Ta blogerka jest ikoną stylu i inspiracją dla kobiet na całym świecie! A mogłaby być twoją...

Moda, , tagi: gwiazdy instagrama, blogerka modowa
Jest pracowniczką socjalną, wykładowczynią oraz... "Przypadkową Ikoną". Jednak patrząc na jej fotografie, jesteśmy przekonane, że nieprzypadkowo stała się sławna - od 63-letniej Lyn Slater wyczucia stylu mogą się uczyć wszystkie blogerki modowe!

Nigdy nie jest za późno, by zacząć realizować swoje marzenia - nawet jeśli dotyczą one aktywności społecznie "przypisywanych" znacznie młodszym osobom. Chodzącym dowodem na prawdziwość tej tezy jest Lyn Slater, która w wieku 61 lat założyła swojego modowego bloga "Accidental Icon" i właśnie zdobywa ogromną popularność w mediach społecznościowych na całym świecie.

Lyn od lat pracuje jako pracownik socjalny oraz docent w Wyższej Szkoły Służby Społecznej, jednak - jak sama przyznaje - od zawsze interesowała ją moda. Gdy zaczęła zbliżać się do 60-tki, postanowiła zacząć z jej pomocą konfrontować się z procesem starzenia, wykorzystując sposób ubierania się do podkreślania atutów i ukrywania pewnych mankamentów związanych z upływem czasu. Robiła to tak dobrze, że znajomi zaczęli namawiać ją do założenia własnego bloga - na szczęście dla nas, postanowiła ich posłuchać!

Za pośrednictwem "Accidental Icon" Lyn nie chce jednak doradzać a raczej inspirować - jej blog to świadectwo dojrzałej, pięknej kobiety, która nie stawia sobie sztucznych ograniczeń. Zdjęcia nie są retuszowane i naprawdę zachwycają - same zobaczcie i powiedzcie, czy powiedziałybyście, że ta kobieta ma obecnie 63 lata?

Jak to się stało, że Lyn znalazła się w świetle reflektorów? Niedługo po otwarciu "Accidental Icon", kobieta wybrała się ze znajomymi na Fashion Week. Gdy przechodziła przez Lincoln Center, nagle paparazzi zaczęli robić jej zdjęcia, sądząc, że mają przed sobą ważną osobistość ze świata mody. Za ich przykładem poszli turyści - wszystkim tak bardzo podobała się stylizacja Lyn. Jedno ze zdjęć pojawiło się w magazynie Downtown, przyczyniając się do gwałtownego wzrostu popularności autorki i jej bloga.

Przyznajemy otwarcie, że fotografie Lyn robią na nas ogromne wrażenie i jesteśmy bardzo szczęśliwe, że tak wyjątkowe osoby jak ona stają się inspiracją dla kobiet na całym świecie.

Zobacz też: 10-letni chłopiec zapuścił włosy, żeby zrobić perukę dla chorej przyjaciółki. Zobaczcie zdjęcia!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 listopada 2018, 13:15

Nasze propozycje