Poprzedni artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan i Natalia Siwiec w identycznej bluzce. Gdzie... Następny artykuł: Anna Lewandowska i Julia Wieniawa w identycznej sukience. Jej cena poz...

Ma 95 lat i właśnie została... modelką!

Moda,
,
, tagi: modelki, instagram
Dostrzeżono ją podczas zakupów w butiku i zaproponowano pracę modelki. To nie historia nastolatki, ale... 95-letniej kobiety :)

Pamiętacie Lyn Slater - popularną blogerkę modową, której kariera zaczęła się po 60-tce? Mamy kolejny przykład na to, że życie nie kończy się ani po 50-tce, ani nawet po... 80-tce. W ostatnich dniach wszyscy mówią o pewnej starszej pani z Wiednia, która w wieku 95 lat została modelką. I to nie byle jaką - już została dostrzeżona przez Vogue'a!

Ernestine Stolberg, podobnie jak sławy w rodzaju Kate Moss, została zauważona "na ulicy" - często odwiedzała znajdujący się blisko jej miejsca zamieszkania luksusowy butik Park. Właściciele sklepu zwrócili uwagę na uśmiechniętą Erni i postanowili zaproponować jej udział w sesjach zdjęciowych promujących marki obecne w butiku. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę - zdjęcia Ernestine pozującej w oryginalnych stylizacjach zachwyciły internautów i zainteresowały redakcję Vogue'a, która poświęciła starszej pani osobny artykuł, wychwalając jej talent i fotogeniczność!

Czy Erni zostanie najnowszą gwiazdą Instagrama i wkroczy do świata mody? Naszym zdaniem to całkiem możliwe - patrząc na jej zdjęcia doskonale rozumiemy, dlaczego budzą taki entuzjazm. Widać, że Ernestine świetnie czuje się przed obiektywem i potrafi wcielać się w różne role - zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie fotografie, którymi zachwycił się internet!

Co sądzicie o 95-letniej modelce? 

Zobacz też: Nie Prada ani Gucci - Hilary Clinton nosi buty od... Katy Perry! Zobaczcie ten obcas :)

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 13:50

Nasze propozycje