Poprzedni artykuł: Doda i Edyta Górniak w koronkach! Jedna odsłoniła chyba wszystko... Następny artykuł: Zachwyciła nas kreacja Anny Lewandowskiej na gwiazdkowej imprezie!

Olśniewająca Agnieszka Woźniak-Starak na gali we Wrocławiu. Miała oscarową kreację!

Moda,
,
, tagi: Agnieszka Woźniak-Starak
Kreacja Agnieszki Wożniak-Starak była bez wątpienia najpiękniejszą suknią na gali we Wrocławiu. Gwiazda przebiła wszystkich!

Agnieszka Woźniak-Starak to od lat ikona stylu. Lubi dobre marki, świetnie łączy codzienne stylizacje z luksusowymi dodatkami. I trzeba przyznać - z roku na rok wygląda coraz lepiej.

Jej kreacja na gali przyznania Europejskich Nagród Filmowych naszym zdaniem przebiła suknie innych gwiazd. Czarna prosta suknia pięknie podkreślała jej szczupłą sylwetkę. Kreację zaprojektował Łukasz Jemioł. Sukniadla Agnieszki Woźniak-Starak została wykonana specjalnie na tę okazję z jedwabiu w cętki w odcieniach czerni i czekolady. Prosta linia kreacji została urozmaicona wysoką stójką, szerokim metalicznym pasem, dekoltem na plecach oraz lekkim trenem. Agnieszka Wożniak-Starak dobrała do niej tylko torebkę. I po raz kolejny udowodniła, że mniej znaczy więcej.

Zobaczcie jej zdjęcia (również z mężem) na uroczystej gali we Wrocławiu!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 03:47

Nasze propozycje