Poprzedni artykuł: Pinterest wyznaczył najgorętsze trendy na wiosnę! Ale nie wszystkie na... Następny artykuł: 15 zimowych kurtek z wyprzedaży - teraz kupisz je już od 150 złotych!

Anna Lewandowska w bardzo obcisłej kreacji na Gali Mistrzów Sportu!

Moda,
,
, tagi: Anna Lewandowska, styl gwiazd, robert lewandowski
To już tradycja, że na Gali Mistrzów Sportu Ania Lewandowska reprezentuje Roberta...

Kto w tym roku zdobędzie tytuł "Sportowca Roku"? Już wszystko jest jasne - to Anita Włodarczyk okazała się najlepsza. Na drugim miejscu znalazł się zeszłoroczny mistrz - Robert Lewandowski. Niestety kapitan naszej reprezentacji nie mógł być na gali osobiście. Powód? W tym czasie piłkarz jest na zgrupowaniu swojego zespołu Bayern Monachium w Katarze.

Ale to już tradycja, że na styczniowej gali godnie reprezentuje go żona. Ale ten rok jest wyjątkowy, bo... wszyscy zastanawiali się, jak Ania Lewandowska będzie wyglądać. I... nie zawiedliśmy się! Żona najlepszego polskiego piłkarza włożyła elegancką czarną suknię, która... tak, tak pięknie podkreśliła ciążowy brzuszek Ani. Przypominamy, że trenerka jest w szóstym miesiącu ciąży.

Temat ciąży Ani został zresztą poruszony przez nią samą podczas przemówienia na scenie. Trenerka powiedziała, że rok 2016 także ją zaskoczył ;). Do ciążowego brzuszka nawiązali także prowadzący dzisiejszą galę - zapytali publicznie, czy... maluszek kopie :).
Najświeższe zdjęcia Ani znajdziecie też w naszej galerii - tam również mamy dla was fotki "Lewej" z Gali Mistrzów Sportu z zeszłych lat. Czy waszym zdaniem Ania bardzo się zmieniła?

Zobacz także: Sylwestrowa kreacja Ani Lewandowskiej!

Foto: ONS / Eastnews

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 11:34

Nasze propozycje