Poprzedni artykuł: Ta bielizna rozgrzeje w zimne, jesienne wieczory ;) Zobaczcie nową kam... Następny artykuł: Jak nosić skórzane spodnie? Z czym je łączyć?

Jak Anna Lewandowska ubrała się na spotkanie z prezydentową Agatą Dudą? Będziecie zaskoczone…

Moda,
,
, tagi: Anna Lewandowska, Agata duda
Zdjęcie zrobione paniom w Pałacu Prezydenckim szybko obiegło Internet. Poruszenie wywołały stroje Anny Lewandowskiej oraz Agaty Kornhauser-Dudy. Powód? Panie wybrały podobny kolor!

Anna Lewandowska preferuje na co dzień zdecydowanie casualowy styl, coś na kształt sportowej elegancji, który czasami urozmaici butami na obcasie. Na spotkaniu z Agatą Kornhauser-Dudą nie wyglądała przesadnie elegancko, ale adekwatnie do sytuacji oraz miejsca, w którym się znajdowała.

Zdrowe odżywianie stało się ważną częścią życia mojego i moich bliskich. Nie mam wątpliwości jak wiele korzyści płynie z tak obranego trybu życia. Chce dać z siebie 100 % aby Wam to udowodnić i stale motywować Was do dobrych zmian.✌ ️✌ ✌ ✌ A jakie Ty odczuwasz korzyści po przejściu na dobrą stronę żywieniowej mocy❓❓❓ Healthy eating has become an important part of my life and the life of my loved ones. I have no doubt about the benefits from such a lifestyle. i want to give 100% of myself to prove that its the right direction and to constantly motivate you and encourage the good changes. And what benefits do you feel after switching to the right side of nutritional power? #healthy #healthyplanbyann #annalewandowska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Obie panie wybrały tego dnia ciemny kolor stroju. Anna Lewandowska miała na sobie spódniczkę oraz koszulę z długim rękawem. Na tę okazję założyła również czarne szpilki w szpic, które dodatkowo optycznie wysmukliły jej zgrabne nogi.

Agata Kornhauser-Duda wybrała sukienkę z długim rękawem, która zakrywała kolana. Talię podkreśliła ozdobnym pasem, a klasy dodały jej również szpilki.

Anna Lewandowska i Agata Kornhauser-Duda
Anna Lewandowska i Agata Kornhauser-Duda

Spotkanie w Pałacu Prezydenckim

Żona Roberta Lewandowskiego objęła stanowisko prezesa Komitetu Krajowego Olimpiad Specjalnych Polska. W związku z tym Agata Kornhauser-Duda postanowiła jej pogratulować, a także życzyć sukcesów w pracy na rzecz osób uzdolnionych sportowo, ale niepełnosprawnych.

Na stronie Kancelarii Prezydenta pojawiło się oświadczenie, w którym to napisano, że Anna Lewandowska wręczyła żonie Prezydenta RP specjalne zaproszenie do kibicowania podczas Światowych Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych. Te z kolei zostaną zorganizowane w Austrii w marcu 2017 roku.

Wiemy, że obie panie rozmawiały między innymi o tym, jak sport wpływa na życie niepełnosprawnych osób.

Pierwsza Dama i Anna Lewandowska zgodziły się co do tego, że bardzo ważną rolę pełni integracja z osobami z niepełnosprawnością, ma bowiem olbrzymie znaczenie w tworzeniu wrażliwej i odpowiedzialnej wspólnoty - napisano na stronie prezydenta Andrzeja Dudy.

Zdjęcia: Grzegorz Jakubowski/KPRP oraz Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lipca 2018, 08:24

Nasze propozycje