Poprzedni artykuł: Michał Szpak zaszalał z wyglądem! Czy to dobra zmiana? Opinie fanów są... Następny artykuł: Rurki, dzwony, a może boyfriendy? Zobacz dżinsy, które... zmniejszają...

Już niedługo powstanie sieciówka jakiej jeszcze nie było. H&M i Zara będą miały dużą konkurencję

Moda,
,
, tagi: Zara, H&M, sieciówki
Już w tym roku pojawi się zupełnie nowa sieciówka. Czy ma szansę konkurować z gigantami w branży?

Koncern H&M otwiera kolejną markę modową! Już w tym roku powstanie sieciówka jakiej jeszcze nie było - ARKET będzie oferował podstawowe ubrania i dodatki dla kobiet, mężczyzn, dzieci, a także akcesoria do domu. Co ciekawe w sklepach Arket będą dostępne artykuły brandu oraz innych marek, które wcale nie należą do grupy H&M. Jak informuje Bussines of Fashion - sklepy Arket mają działać na zasadzie "współczesnego ryneczku". W jednym miejscu będziemy mogli kupić ubrania różnych marek, a nawet usiąść w kafejce oferującej nowoczesną kuchnię nordycką.

Arket - nowa marka koncernu H&M

Filozofia marki wpisuje się więc w trend "slow shopping". Pierwszy sklep Arket powstanie w Londynie pod koniec lata lub na początku jesieni tego roku. Planowane jest także uruchomienie sprzedaży internetowej - zamówienia na stronie Arket będą mogli składać mieszkańcy 18 europejskich państw. Kolejne sklepy stacjonarne mają być otworzone w Kopenhadze, Brukseli oraz Monachium. Na ten moment nie wiemy, czy Arket będzie dostępny stacjonarnie również w Polsce.

Obecnie do koncernu H&M należą marki & Other Stories, COS, Monki, Cheap Monday, Weekday. Czy Arket powtórzy ich sukces i będzie mógł konkurować z gigantami na rynku odzieżowym?

Zobacz także: Pobierz Trendbook Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce!

Zapisz

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 15:02

Nasze propozycje