Poprzedni artykuł: 5 patentów na to, jak utrzymać porządek w szafie Następny artykuł: 7 gwiazdorskich stylizacji, które wzbudziły nasz zachwyt

Dzięki tej biżuterii będzie Wam łatwiej znieść dzielącą odległość w związku?

Moda,
,
, tagi: modna biżuteria, pierścionek, TheTouch
Związek na odległość to niełatwa sprawa. Wiele par nie przechodzi tej próby. Marka TheTouch postanowiła lekko ułatwić to zadanie.

Foto: Facebook/ TheTouch

Ukochana, lub ukochany znajduje się daleko od Was, albo po prostu dużo czasu spędza w pracy, a Wy chcielibyście częściej czuć obecność swojej drugiej połówki? Rozmowa przez telefon, zdjęcia i video Wam nie wystarczają? Co powiecie na usłyszenie i poczucie bicia serca ukochanego/ej? Właśnie to umożliwiające pierścionki stworzyła firma TheTouch.
Zastanawiacie się, jak to możliwe?
Biżuteria jest podłączona do Bluetootha! W celu usłyszenia bicia serca partnera/ki wystarczy połączenie z Internetem i dotknięcie palcem powierzchni pierścionka wykonanego ze stali nierdzewnej i złota.

Wydawać by się mogło, że jeżeli w biżuterii zastosowano taką technologię, trzeba niezwykle na nią uważać. Jest to jednak błędne przekonanie. Pierścionki można bowiem spokojnie np. zmoczyć wodą.

Skorzystalibyście z takiego wynalazku?

Zobaczcie także:  Zbiorowe zakupy Wizażanek. To się opłaca!

Biżuteria to jednak nie wszystko. Warto też zadbać o pielęgnację dłoni:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 października 2018, 09:41

Nasze propozycje