Poprzedni artykuł: Idealne na Sylwestra! 10 najmodniejszych butów z wiązaniami – balerink... Następny artykuł: Najgorzej ubrane gwiazdy w 2016 r. O tych zdjęciach chcą zapomnieć...

10 połyskujących kopertówek do 100 zł! Nie tylko na Sylwestra!

Zainwestuj w błyszczącą torebkę wieczorową. Wydasz nie więcej niż 100 zł, a przyda ci się na lata. Oto torebki, które dodadzą blasku każdej sylwestrowej i karnawałowej kreacji!

Sezon sylwestrowo-karnawałowy coraz bliżej, a wraz z nim – czas zabawy i spotkań w gronie przyjaciół. To idealna okazja by włożyć małą czarną, szpilki i wybrać się na imprezę – jeśli od dawna miałaś ochotę zaszaleć, to właśnie zbliża się odpowiedni moment!

Tworząc karnawałową stylizację nie zapomnij o dodatkach – nawet najprostsza kreacja nabierze charakteru, jeśli dobierzesz do niej  niebanalną torebkę. W tym sezonie króluje blask, więc wybrałyśmy dla Was propozycje połyskujących kopertówek i torebek wieczorowych, które rozświetlą każdą stylizację. Uwaga: żadna z nich nie kosztuje więcej niż 100 zł! A będzie pasowała do wielu imprezowych stylizacji. Zapraszamy do galerii!

Zobacz też: 10 ubrań i dodatków, na które warto zapolować na wyprzedażach

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 listopada 2018, 22:56

Nasze propozycje