Poprzedni artykuł: Szostak, Rozenek-Majdan, Chodakowska - gwiazdy pokochały ten (nie)zwyc... Następny artykuł: Infantylny i... tandetny? Nie! Zobacz, jak nosić najmodniejszy kolor w...

Dwie najlepsze stylizacje wieczoru i... takie same buty. Kto wyglądał lepiej - Kożuchowska czy Boczarska?

Moda,
,
, tagi: stylizacje gwiazd, małgorzata kożuchowska, magdalena boczarska
Dwie piękne aktorki i dwie fenomenalne stylizacje. Na wczorajszej gali Orły 2017 oczy wszystkich były zwrócone na Magdalenę Boczarską oraz Małgorzatę Kożuchowską. Obie gwiazdy postawiły na podobne kreacje oraz wręcz identyczne buty. Która z nich wypadła lepiej?

Na gali Orły 2017 pojawiły się m.in. Weronika Rosati, Małgorzata Foremniak, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Karolina Korwin-Piotrowska czy Agata Buzek, ale to Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Boczarska przyciągały najwięcej spojrzeń. Gwiazdy postawiły na fenomenalne suknie z prześwitami i bardzo podobne dodatki. To bez wątpienia jedne z ich najlepszych stylizacji w karierze! 

Najlepsze stylizacje na gali Orły 2017

Nie ulega wątpliwości, że najlepsze stylizacje wieczoru zaprezentowały Małgorzata Kożuchowska oraz Magdalena Boczarska. Na pierwszy rzut oka ich modowe wybory mocno różniły się od siebie, ale szybko zauważymy wiele wspólnych elementów. Obie gwiazdy postawiły na modne prześwity, błyszczące zdobienia oraz asymetryczny rękaw wykonany z tiulu. Zarówno Małgorzata Kożuchowska, jak i Magdalena Boczarska zdecydowały się ponadto na bardzo podobne buty - delikatne sandałki z cienkimi paseczkami na wysokim obcasie. Pierwsza z nich dobrała buty w czarnym kolorze, z kolei Magdalena Boczarska zdecydowała się na sandałki w bordowo-brązowym odcieniu, które idealnie korespondowały w czerwienią na jej kreacji. Która z nich wyglądała lepiej? My nie jesteśmy w stanie wybrać!

Zobacz także: Wow! Zobaczcie spektakularne buty Małgorzaty Rozenek-Majdan. To... skrzydła motyla!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 02:52

Nasze propozycje