Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Sportowy szyk: w stylu Anny i Roberta Lewandowskich Następny artykuł: Modelka z bielactwem odkryła twarz po 10 latach jej zakrywania

Celebryci na parkiecie. Tancerze, którzy stali się gwiazdami

Moda,
,
, tagi: Izabela Janachowska, Edyta Herbuś, Taniec z gwiazdami, Stefano Terrazzino, Marcin Hakiel
Temat najgłośniejszego w Polsce tanecznego show odżył wraz z publikacją listy osób, które zatańczą w kolejnej, jesiennej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Problem z produkcją polega jednak na tym, że często bardziej znane są nam nazwiska tancerzy aniżeli gwiazd.

Olga Kalicka, Karolina Gorczyca, Ewa Błachnio, Misheel Jargalsaikhan, Mariola Bojarska-Ferenc, Urszula Dębska, Kamil Mokrzycki, Mikołaj Roznerski, Tomasz Ciachorowski, Paweł Domagała, Adam Zdrójkowski i Andrzej Wrona – jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom serwisów plotkarskich, dokładnie ta 12-tka weźmie udział w najnowszej edycji programu.

Czytaj też:  Sportowy szyk: w stylu Anny i Roberta Lewandowskich

Część nazwisk być może nic nam nie mówi, ale za to nie miałybyśmy raczej problemów z rozpoznaniem tancerzy, którzy sami zyskali miano gwiazd. Przed wami sześciu profesjonalnych tancerzy, którzy spróbowali swoich sił na nieco innych polach i – sądząc po zainteresowaniu ich kolejnymi dokonaniami – nieźle na tym wyszli.

Czytaj też:  Styl Beaty Kozidrak: hollywoodzki glamour czy festiwalowy kicz?

zdjęcia: ONS

Polecany film

Edyta Herbuś o pieskach


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 stycznia 2017, 01:54

Nasze propozycje