Poprzedni artykuł: Odważna kreacja Basi Kurdej-Szatan. Odsłoniła za dużo? Następny artykuł: Dziś Black Friday! Wiemy, w jakich sklepach będą największe obniżki i...

Chcesz być naprawdę modna tej zimy? Postaw na sztuczne futerko

Moda,
,
, tagi: futro, płaszcz zimowy, trendy jesień-zima 2016/17
Jest stylowe, ciepłe, a do tego niezwykle modne. Mowa oczywiście o sztucznym futerku, które doskonale sprawdzi się zimą. Gdzie szukać najmodniejszego okrycia sezonu?

Futerko (ale tylko w sztucznej wersji!) w tym sezonie obok militarnych parek oraz oversizowych płaszczy możemy z pewnością nazwać najmodniejszym okryciem sezonu. Królowało na wybiegach, a teraz dominuje na ulicach. Na jaki wzór sztucznego futerka warto postawić tej zimy?

Modne sztuczne futerka na zimę 2016

Futrzane płaszcze pojawiały na się na wybiegach w bardzo odważnych odsłonach. Klasyczne futerka w czarnym czy też brązowym kolorze zastąpiły te w graficzne bądź zwierzęce wzory lub w niestandardowych kolorach. Dom mody Gucci proponuje futerka w kolorze pastelowego różu, a Iceberg - błękitu. Spośród wszystkich kolorów dominowały jednak białe oraz beżowe futrzane płaszcze. Pojawiły się one m.in. na wybiegu Chloe czy Coach.

Najmodniejszy futrzany płaszcz na zimę

Spośród szerokiej oferty sztucznych futerek na zimę, naszym zdaniem w tym sezonie najlepiej postawić na to w jasnym kolorze. To właśnie białe futerka szybko stały się hitem mody ulicznej. W stylizacjach wyglądają oryginalnie, ale nie tworzą efektu przesady. Doskonale wyglądają w towarzystwie czerni, a także intensywnych kolorów.

Dobrym pomysłem będzie także zakup sztucznego futerka w pastelowym kolorze. Taki wzór wybrała ostatnio Joanna Horodyńska i wyglądała w nim świetnie. Należy jednak przyznać, że kolor ten wymaga dużej odwagi oraz umiejętności bawienia się modą. W naszej galerii przygotowałyśmy przegląd sztucznych futerek w bardziej stonowanych kolorach. ;)

Zobacz także: Klasyczne wełniane płaszcze na zimę - top 10 z sieciówek!

Foto główne: https://pl.pinterest.com/pin/192247477819741535/

zdjęcia: Imax Tree

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 08:02

Nasze propozycje