Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Małgorzata Kożuchowska i Małgorzata Rozenek-Majdan w IDENTYCZNYCH styl... Następny artykuł: Długi i ciepły sweter nie musi nas... pogrubiać! Podpowiadamy, jak go...

#Pitti, czyli tajemniczy hashtag na Instagramie, który zrzesza… najprzystojniejszych mężczyzn na świecie

Moda,
,
, tagi: moda męska, przystojni mężczyźni
Moda męska zmienia się tak szybko, jak kobieca. A to, jak stylowi potrafią być panowie idealnie obrazuje hashtag #pitti. Nie możemy oderwać wzroku od zdjęć, które zostały nim oznaczone.

Nazwa wywodzi się z prestiżowych targów mody męskiej – Pitty Uomo. Organizowane są dwa razy w roku we Florencji. Wydarzenie odbywa się w Fortecy Świętego Jana Baptysty. Rozgłos zyskało w 1955 roku, kiedy to pojawiło się na nim kilkaset kupców i dziennikarzy z całego świata.

Pod hashtagiem #pitti kryje się niejeden Adonis. Elegancko ubrany, czasami z delikatnie długimi włosami i zadbaną brodą. Styl drwala łączy się tu z eleganckimi garniturami. Mężczyźni pokazują, jak bawią się modą i zestawiają ze sobą pozornie niepasujące do siebie ubrania. Chciałybyśmy spotykać takich facetów na naszych ulicach!

Jesteśmy przekonane, że teraz nie będziecie mogły przestać przeglądać zdjęć pod hashtagiem #pitti :). 

FOTO: Instagram

zdjęcia: Fotolia

Polecany film

Męskie piękno 100 lat


An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2017, 19:16

Nasze propozycje