Poprzedni artykuł: "Sztuczka", dzięki której będziesz kupować w Zarze taniej. Wiedziałaś... Następny artykuł: Było doklejanie rzęs i brwi. Ale takiego trendu naprawdę się nie spodz...

TEGO królowa Elżbieta nigdy nie nosi publicznie w przeciwieństwie do Kate Middleton! Mowa o...

Moda,
,
, tagi: kate middleton, dżinsy, królowa Elżbieta
Kate Middleton chętnie nosi TO publicznie, jednak królowa Elżbieta - nigdy. O jaką część garderoby chodzi? ;)

Królowa Elżbieta jest znana z bardzo konsekwentnego stylu ubierania się - od lat pozostaje wierna charakterystycznym, prostym kostiumom i torebkom jednej i tej samej marki (których zresztą używa nie tylko do noszenia niezbędnych drobiazgów). Jest jednak pewna część garderoby, której unika jak ognia - w przeciwieństwie do księżnej Kate. Chodzi o... dżinsy!

Koronowanej głowie nie wszystko wypada - to oczywiste, ale w tym przypadku raczej nie chodzi o etykietę. Chociaż większość z nas pamięta Elżbietę tylko jako starszą panią, królowa zasiada na tronie już od 64 lat! W tym czasie tylko jeden raz została oficjalnie sfotografowana w spodniach (i to jedwabnych, nie denimowych) - fakt ten miał miejsce w 1970 roku podczas Royal Tour of Canada. Jednak nawet jako młoda kobieta nigdy nie pokazała się w spodniach, które każda z nas nosi minimum kilka razy w tygodniu. Prawdę mówiąc, nie tylko ich unika.

Podczas wszelkich oficjalnych wydarzeń i uroczystości królowa zawsze ma na sobie spódnicę, którą przeważnie uzupełnia nieodzowny żakiet. Spodnie nosi tylko na polowaniach (z oczywistych, praktycznych przyczyn) lub w czasie prywatnym, dla wygody. Jednak nawet gdy się nad tym zastanowimy, trudno nam sobie przypomnieć Elżbietę w wydaniu innym niż to, do którego jesteśmy przyzwyczajone - brakuje w nim miejsca na spodnie, a dżinsy w szczególności!

Jako przedstawicielka młodszego pokolenia, księżna Kate czasem wybiera "wygodniejszą" opcję - niejednokrotnie widziałyśmy ją w dżinsach, które w jej interpretacji przeważnie wypadają bardzo stylowo. Trochę żałujemy, że królowa Elżbieta nie dała nam nigdy okazji do podobnych obserwacji - zobaczyć ją w dżinsach to dopiero byłoby coś!

Jak myślicie, skąd u królowej "niechęć" do dżinsów? Wyobrażacie ją sobie w denimie? :)

Zobacz też: O tej Polsce mówi cały świat. Zobaczcie, jak perfekcyjnie kopiuje księżną Kate!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 07:58

Nasze propozycje