Poprzedni artykuł: Kolczyki-cukierki są hitem Instagrama. Tylko ta cena... Następny artykuł: Klasyczne wełniane płaszcze na zimę - top 10 z sieciówek!

Kuloty, piramidy, trampki na koturnie… Czego NIGDY nie założą Wizażanki?

Moda,
,
, tagi: moda jesień 2016
Moda rządzi się własnymi prawami, ale to nie znaczy, że mamy ślepo ulegać wszystkim trendom. Wizażanki opowiedziały, w czym... nie wyszłyby do piwnicy, czyli jakie są ich znienawidzone ubrania i dodatki.

Neoprenowe spódnice, lateks, adidasy na koturnie to zdaniem Wizażanek najłagodniejsze zbrodnie przeciwko modzie. Prześledziłyśmy wątek  „Nie wyszłabym w tym do piwnicy, czyli czego nie założycie?” i wybrałyśmy znienawidzone przez was ubrania i dodatki. Większość forumowiczek zaznacza, że jedną z najbrzydszych części garderoby jest bezrękawnik. Askawtn pisze, że najbardziej nienawidzi „wieśniackich bluzek czy bluz w milionie kolorów tęczy z napisami w stylu „89 adventure sport club sunshine 1967” itp., z wszelkiego rodzaju naszywkami z koronek, łańcuszków, perełek i tym podobnych”. Według niej są to „czysto bazarowe ciuchy albo z chińskiego centrum”. W postach pojawiają się również bardzo modne w ostatnich miesiącach spodnie. Jakie? Sprawdźcie w naszej galerii. 

Jak to w wątku ujęła Sztojabudu: „Wyławiamy najbardziej znienawidzone rzeczy z głębin modosfery” :).

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/559150109967866084

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2018, 21:46

Nasze propozycje