Poprzedni artykuł: Co za kreacja, co za mini! Małgorzata Rozenek-Majdan założyła sukienkę... Następny artykuł: Sukienki na święta i spotkania gwiazdkowe, w których... nie będziesz m...

Edyta Herbuś w najmodniejszej spódnicy sezonu! Cena też robi wrażenie...

Moda,
,
, tagi: Edyta Herbuś, spódnica z frędzlami
Edyta Herbuś wystąpiła na czerwonym dywanie w stworzonej do tańca złocistej spódniczce z frędzlami, którą zaprojektowała Agnieszka Maciejak. Zobacz stylizację pięknej tancerki!

Edyta Herbuś, która słynie z seksownego stylu, równie pięknie wygląda w kolorowym garniturze, obcisłej małej czarnej i kreacji, która łączy nowoczesność z retro.

Nie możemy się napatrzeć na jej iskrzącą się z złotymi drobinkami spódnicę w stylu lat 20. Daisy z „Wielkiego Gatsby'ego” byłaby zazdrosna! 

Edyta lubi wspierać rodzimą modę, więc wybrała kreację polskiej projektantki Agnieszki Maciejak. Spódnica z nowej kolekcji kosztuje 3600 złotych - frędzle są ręcznie doszywane i cieniowane kolorystycznie. 

My potraktujemy ten look jako inspirację. Na gwiazdkowe imprezy, na sylwestra albo w karnawale złoto zestawimy ze szlachetnym odcieniem nude (bluzka, którą Edyta miala na sobie to też projekt Maciejak). Zalśnimy też dodatkami, zgrabne nogi podkreślając szpilkami z ostrym noskiem. 

A wam jak podoba się spódnica Edyty?

Zobacz także: Spektakularna kreacja Rozenek

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 08:00

Nasze propozycje