Poprzedni artykuł: Polska gwiazda założyła na ślub przyjaciółki białą sukienkę i wywołała... Następny artykuł: Tą sukienką olśniła wszystkich! Anna Lewandowska w odważnej kreacji na...

Żona Kamila Stocha na Gali Mistrzów Sportu - wybrała zaskakującą kreację!

Ewa Bilan-Stoch świętuje sukces męża w... bardzo zaskakującej kreacji! Jak żona Kamila zaprezentowała się na Gali Mistrzów Sportu?

Ten wieczór Ewa Bilan-Stoch zapamięta na długo! Żona Kamila Stocha świętuje dziś jego historyczny triumf w 66. Turnieju Czterech Skoczni, bawiąc się na Gali Mistrzów Sportu 83. Plebiscytu Przeglądu Sportowego. Jaką kreację wybrała? Będziecie zaskoczeni!

Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu

Żona skoczka ma ogromne powody do radości - po wygranych zawodach w Bischofschofen Kamil drugi raz z rzędu zwyciężył w Turnieju Czterech Skoczni i został drugim, po Svenie Hannawaldzie, skoczkiem, który jednocześnie triumfował we wszystkich czterech konkursach cyklu. Z historycznego dokonania polskiego sportowca cieszy się dziś cała Polska, a Ewa świętuje sukces ukochanego na Gali Mistrzów Sportu. Specjalna okazja wymaga specjalnego stroju - na jaką kreację zdecydowała się żona Kamila?

W przeciwieństwie do znakomitej większości pań obecnych na imprezie, Ewa nie włożyła tego wieczoru sukienki. Rodowita Zakopianka zdecydowała się nawiązać strojem do rodzinnych okolic, przychodząc na Galę w eleganckiej, białej bluzce z koronkowymi rękawami i długiej, granatowej spódnicy. Kreację uzupełniły czerwone korale i kopertówka w tym samym kolorze. Żona Kamila Stocha splotła blond włosy w prosty warkocz i postawiła na delikatny makijaż.

Trzeba przyznać, że patrząc na Ewę, nie można mieć wątpliwości, z którego regionu Polski pochodzi - podobnie zresztą jak Kamil :) Oboje urodzili się w Zakopanem i - jak widać - góry mają po prostu we krwi. Nie zmienia to faktu, że Ewa zaprezentowała się bardzo kobieco, a jej kreacja nie mogła zostać niezauważona. A jakie jest wasze zdanie?

Zobacz też: Wyszczuplają twarz i są supermodne. W karnawale nosimy te kolczyki!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 grudnia 2018, 13:00

Zobacz także

Nasze propozycje