Poprzedni artykuł: Ciepła, stylowa i... kosztuje tylko 99 złotych. Ta kurtka polskiej mar... Następny artykuł: Julia Wieniawa w supermodnym płaszczu z sieciówki! Znamy cenę

Ivanka Trump zaliczyła modową wpadkę? Wszystko przez TĘ spódnicę

Moda, , tagi: spódnica mini, wpadki modowe, Ivanka Trump
Stylizacja Ivanki podczas oficjalnej wizyty w Japonii wzbudziła duże zainteresowanie mediów - czy tym razem zawiodło ją wyczucie stylu?

Czy Ivanka Trump zaliczyła modową wpadkę? Córka prezydenta USA znów jest na ustach wszystkich - "sprawcą" zamieszania jest różowy kostium, który włożyła na spotkanie z premierem Japonii. Według zachodnich mediów - wysoce niestosowny...

Ivanka Trump w różowej mini na spotkaniu z premierem Japonii

Ivanka Trump słynie ze świetnego wyczucia stylu i efektownych stylizacji, w których na ogół prezentuje się bez zarzutu. Jednak nawet jej zdarza się od czasu do czasu popełnić modową gafę. W ubiegły czwartek córka Donalda udała się z oficjalną wizytą do Japonii - od chwili, gdy postawiła stopę na tokijskim lotnisku, znalazła się w centrum zainteresowania dziennikarzy, ciekawych jej kreacji. Choć początkowo obyło się bez sensacji, sytuacja uległa zmianie podczas jednego ze spotkań z premierem Japonii, Shinzo Abe.

Przedmiotem dyskusji stał się szykowny, różowy kostium w stylu lat 60. - Ivanka zaprezentowała się w luźnej marynarce z ozdobnymi guzikami i dopasowanej do niej prostej spódnicy. To właśnie dolny element zestawu wzbudził kontrowersje - zdaniem zachodnich mediów spódniczka Ivanki miała nieodpowiednią długość. Mówiąc wprost, była po prostu za krótka.

Choć nikt nie zaprzeczy, że Ivanka prezentowała się bardzo atrakcyjnie, jej strój uznano za niestosowny do okoliczności. Spódniczka mini eksponująca długie nogi byłej modelki podczas spotkania dyplomatycznego wzbudziła za granicą liczne głosy krytyki. Czy rzeczywiście przesadziła?

Zobacz też: Znowu to zrobiła! Królowa Hiszpanii ponownie wybrała projekt popularnej sieciówki

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 grudnia 2018, 03:20

Zobacz także

Nasze propozycje