Poprzedni artykuł: Zamienią zwykłą sukienkę w kreację na Sylwestra! Naszyjniki XXL już za... Następny artykuł: 12 trendów, o których powinnaś zapomnieć w 2017 r.

George i Charlotte - świetnie wychowani i najlepiej... ubrani. I to nie jest zasługa opiekunek...

Moda,
,
, tagi: styl gwiazd, kate middleton
George i Charlotte są wzorem dla wielu młodych matek. Ich dobre maniery są wychwalane przez wszystkich, a każde ubranie, w którym pokażą się dzieci ksiażęcej pary, znika z półek. Jak w bajce:)

Charlotte i George to dzieci, na których przyjście czekał cały świat. Jak zresztą na każdego potomka królewskiej rodziny. Wydawać by się mogło, że zapewne książęce dzieci są rozpieszczane do granic możliwości, ale tak wcale nie jest. Kate i William mają swoje zasady, które jak widać, na razie się sprawdzają.

Zobaczcie także:  Księżna Kate w stylizacji za... 44 tysiące złotych!

Na co w wychowaniu stawiają rodzice?

Przede wszystkim na bliskość. Jest ona kluczowa. William i Kate poświęcają Charlotte i George'owi każdą wolną chwilę. Twierdzą, że poranki i wieczory z dziećmi są dla nich najważniejsze.

Książęca para jest też bardzo konsekwentna. Kate wyniosła ze swojego domu zasadę "Kochaj i wymagaj". Z kolei William zaraz po ślubie z Kate podkreślał, że chciałby aby ich dzieci miały normalne dzieciństwo. Jego samego Księżna Diana zabierała m.in. do londyńskich parków, czy McDonalda. Jak można zobaczyć na ostatnich zdjęciach książęcej rodziny, George i Charlotte też nie mają zakazu jedzenia słodyczy:

Zobaczcie także:  Księżna Kate zostanie mamą po raz trzeci? 

To, co jednak wyróżnia książęce dzieci, to stylizacje. Chociażby w grudniu, angielskie media okrzyknęły małą Charlotte najlepiej ubraną osobą. Czym zachwyca?
Szczegną uwagę przykuwa jej świąteczny look, w którym pojawiła się w kościele św. Marka w Englefield w Berkshire. Oczywiście w towarzystwie rodziców, brata, a także rodziny Middletonów:). Zaprezentowała się bowiem w bordowych rajstopkach, czarnym płaszczyku i czarnym butach. Jej zaczesaną na bok grzywkę podtrzymywała spinka również w bordowym kolorze. Prawda, że uroczy obrazek?

A jak wyglądał George? On również prezentował się niezwykle elegancko. Miał płaszczyk do kolan w szarym kolorze oraz charakterystyczne podkolanówki. Czy wiecie, że do 6 roku życia nie może założyć spodni?

Rodzice również klasycznie, elegancko wyglądali, ale dzisiaj to nie im poświęcamy najwięcej uwagi, choć w dużej mierze to oni odpowiadają za look swoich dzieci.

Zobaczcie w naszej galerii stylizacje Charlotte i George'a. Czy Waszym zdaniem księżniczka zasługuje na miano najlepiej ubranej osoby?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2018, 05:20

Nasze propozycje