Poprzedni artykuł: Te buty będą hitem - Joanna Horodyńska już je nosi, a my wiemy, gdzie... Następny artykuł: W nowym sezonie rządzi black&white, ale... nie zgadniecie w jakim wyda...

Tak zaczynał Jamie Dornan - zobaczcie filmowego Greya w... bardzo odważnej kampanii sprzed 14 lat!

Moda,
,
, tagi: kampania, 50 twarzy Greya, jamie dornan
Jesteście ciekawe, jak zaczynała się kariera przystojnego aktora? Zobaczcie zdjęcia z odważnej kampanii reklamowej z 21-letnim Dornanem!

Jamie Dornan od miesięcy jest na topie - jako filmowy Christian Grey rozpala wyobraźnię kobiet na całym świecie. Jednak niewiele osób wie, że aktor miał okazję zostać ikoną seksu już... 14 lat temu. W wieku 21 lat Jamie wziął udział w sesji zdjęciowej na potrzeby kampanii reklamowej marki Abercrombie & Fitch, w której wystąpił m.in. u boku aktorki Malin Åkerman. Malin niedawno przypomniała o tym fakcie w programie Late Night With Seth Meyers, wspominając, że fotograf "nie chciał widzieć na nich żadnych ciuchów".

Zdjęcia, choć nadszarpnięte zębem czasu, wciąż robią ogromne wrażenie - młodziutki Jamie zupełnie nie przypomina na nich dzisiejszego Christiana Greya, co nie znaczy, że nie jest atrakcyjny ;) Sesja jest bardzo odważna - na niektórych fotografiach aktor jest po prostu... nagi. Wygląda na to, że zostanie symbolem seksu było mu po prostu przeznaczone. Zajrzyjcie do naszej galerii i same zobaczcie!

Jak wam się podoba 21-letni Jamie w odważnej sesji zdjęciowej?

Zobacz też: Dakota Johnson i Jamie Dornan mają siebie dość? Zdradzili, jaka jest prawda!

zdjęcia: materiały PR, ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 02:52

Nasze propozycje