Poprzedni artykuł: Agata Duda na przyjęcie w Łazienkach Królewskich wybrała czerwień. Jak... Następny artykuł: Księżniczka Charlotte w Polsce miała na sobie buty... wujka Harry'ego...

Wczoraj zachwycała w bieli, dziś wybrała kwiaty. Kolejna czarująca stylizacja Kate Middleton

Moda,
,
, tagi: styl gwiazd, kate middleton, księżna Kate, etui bags, Erdem
Na drugi dzień wizyty w Polsce księżna Kate i William przenoszą się do Gdańska. Kate ponownie wyglądała zjawiskowo i znowu sięgnęła po modę "Made in Poland" - tym razem widziana była z torebką poznańskiej marki Etui Bags!

Kate Middleton podczas wizyty w Polsce prezentuje nad wyraz udane stylizacje. Wczoraj czarowała w białym zestawie od Alexandra McQueena, a wieczorem zaskoczyła wyborem sukienki od polskiej projektantki - Gosi Baczyńskiej. Biała sukienka z kwiatowym zdobieniem w talii wyglądała na Kate zjawiskowo i z pewnością zapewni Gosi międzynarodowy rozgłos. Drugiego dnia wizyty w Polsce księżna Kate na moment porzuciła jednolite kreacje i zdecydowała się na wzór - bardzo modne drobne kwiaty. Więcej jej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.

Książę William i księżna Kate w Gdańsku

Drugi dzień wizyty w Polsce brytyjska para książęca spędzi w Gdańsku. Około godziny 12.00 udadzą się do byłego Obozu Nazistowskiego Stutthof, gdzie spotkają się z piątką byłych więźniów obozu. Na godzinę 15.00 przewidziany jest udział Williama i Kate w jarmarku na Rynku Głównym, a następnie wizyta w Teatrze Szekspirowskim, gdzie para obejrzy spektakl. Na zakończenie dnia księżna Kate i książę William udadzą się do Europejskiego Centrum Solidarności, gdzie mają się spotkać z założycielami Solidarności.

Zobacz także: Agata Duda na przyjęciu w Łazienkach Królewskich wybrała czerwona sukienkę. Dobry wybór?

Źródło zdjęć: East News, ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 03:47

Nasze propozycje