Poprzedni artykuł: Trend: współczesna wygoda i funkcjonalność Następny artykuł: Suknie ślubne Caroliny Herrery na wiosnę 2017

Konkurs: wygraj zestaw pachnących nowości od marki Lenor!

Moda, , tagi: ubrania, konkurs, płyn do płukania, Lenor
To, w jaki sposób czujemy się w naszych ubraniach, a przede wszystkim ich zapach, przekłada się bezpośrednio na nasze przeżycia i wspomnienia. Zadbaj o świeżość swojej garderoby – weź udział w naszym konkursie i wygraj 1 z 3 zestawów pachnących nowości od marki Lenor!

Zapachy potrafią przywołać w naszej pamięci konkretne wydarzenia w bardzo żywy sposób - do tego stopnia, że odnosimy wrażenie powrotu do tamtych chwil. Dzieje się tak, ponieważ ludzki mózg nieświadomie zapamiętuje różne zapachy i tworzy związek pomiędzy nimi, a konkretnymi doświadczeniami, które im towarzyszyły. A gdyby tak przywracanie w pamięci wyjątkowych chwil w życiu było możliwe dzięki zapachowi naszych ubrań?

Nowe, innowacyjne produkty Lenor nie tylko skutecznie dbają i chronią nasze ubrania, ale pozwalają im nadać niepowtarzalny, intensywny zapach. Gama 15 płynów do płukania tkanin Lenor, a także 3 rodzajów perełek zapachowych Lenor Unstoppables daje nam aż 45 możliwych kombinacji zapachu – wystarczająco dużo, aby znaleźć połączenie idealne dla Ciebie i Twoich ubrań, bez względu na Twój styl, nastrój czy... porę dnia!

 KONKURS

Wygraj pachnący zestaw najnowszych produktów Lenor!

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jak pachnie Twoje najpiękniejsze wspomnienie?

2. Wypełnij ankietę i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

3 x zestaw produktów Lenor

W skład każdego zestawu wchodzą:

  • 3 warianty perełek zapachowych Lenor Unstoppables: Fresh, Bliss i Lavish
  • 3 płyny do płukania Lenor: Floral, Gold Orchid i Spring

Poznaj najnowsze produkty Lenor

Perełki zapachowe Lenor Unstoppables zawierają wysoki poziom składników zapachowych – w rzeczywistości ich ilość jest dziewięciokrotnie wyższa niż w płynach do płukania tkanin Lenor. Można powiedzieć, że Lenor Unstoppables to „perfumy” dla naszego prania. Natomiast płyny do płukania z niższą zawartością składników zapachowych, pod względem intensywności zapachu można porównać do wody toaletowej.

Dzięki swojej stałej postaci oraz technologii FreshlockTM, Perełki zapachowe zapewniają aż do 12 tygodni świeżości Twoim ubraniom przechowywanym w szafie. Dzięki temu ubrania wydają się być tak świeże jak zaraz po wyjęciu z pralki.

Perełki występują w 3 wariantach zapachowych:

  • Unstoppables Fresh – Połączenie minerałów z aromatem lilii wodnej i świeżymi, zielonymi nutami górnymi nadaje tym perełkom ich morski charakter.
  • Unstoppables Bliss – Egzotyczna mieszanka czerwonych jagód i wiśni w połączeniu z białym kwiatem jaśminu i nutą słodkiej brzoskwini.
  • Unstoppables Lavish – Luksusowy zapach zainspirowany perfumami, który stanowi połączenie czerwonych róż z nutami brzoskwini.

Perełki zapachowe wystarczy umieścić w bębnie pralki, a produkt rozpuści się podczas prania w każdym typie pralki oraz w dowolnej temperaturze.

 

Płyn do płukania Lenor Amber Flower ożywia włókna tkaniny, wnikając w jego poszczególne warstwy. Dzięki procesowi ochrony Lenor Fibre Protection, ubrania nie tylko lepiej wyglądają i pachną, ale są też o wiele bardziej wytrzymałe. Nowy Lenor został stworzony przez jeden z najbardziej znanych “nosów” - francuską senselierkę Catherine Ganahl – i opracowany w oparciu o tradycyjne techniki dotyczące kompozycji. Zapach Lenor składa się z ponad 60 bogatych i intrygujących składników zapachowych. Co więcej, 25 ml płynu Lenor ma intensywność zapachu bukietu 100 róż! Jest to możliwe dzięki najnowszej technologii “Freshness” oraz kapsułkom zapachowym, które pozwalają ubraniom wypranym w Lenorze zachować wyjątkowy zapach, a także świeżość przez cały dzień.

Weź udział w konkursie!

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Nasze propozycje