Poprzedni artykuł: 11 najlepiej ubranych polskich gwiazd. Która jest wzorem dla was? Następny artykuł: Odważna kreacja sylwestrowa Anny Lewandowskiej! Odsłoniła naprawdę spo...

Ach, co to był za Sylwester! Zobacz najpiękniejsze kreacje gwiazd

Moda,
,
, tagi: sylwester 2016
Tego wyjątkowego, ostatniego wieczoru w roku mogliśmy podziwiać naprawdę wyjątkowe stylizacje gwiazd. Która z nich wypadła najlepiej?

Która z nas nie marzy o tym, aby w sylwestrową noc wyglądać wyjątkowo? Spędzamy godziny na poszukiwaniach idealnej sukienki. Cekiny, brokat, treny, falbany i ogólny błysk - tego nie może nigdy zabraknąć podczas tak wyjątkowej zabawy.

Również gwiazdy poświęcają sporo czasu, aby znaleźć idealną kreację. W ciągu tej wyjątkowej nocy przebierają się nawet kilka razy. Potrzebują zatem więcej niż jednej wyjątkowej sukni. W tym roku nas zaskoczyła najbardziej Ewa Farna, która na fali sławy materiału programu "Pytanie na Śniadanie" postanowiła wystąpić w odważnym makijażu sylwestrowym.

Udaną stylizacją mogła pochwalić się również Doda, która występowała w Zakopanem. Na scenie zaprezentowała się w nowej fryzurze - zamiast blond krótkich włosów, miała długie i brązowe kosmyki. Wyglądała zjawiskowo i tym razem nie pokazała ani biustu, ani pupy. Miała na sobie wyjątkowy, złoty kombinezon, który odbijał sztuczne światła lamp scenicznych.

A w naszej galerii możesz zobaczyć, jak wypadły w tym roku pozostałe gwiazdy.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2018, 13:15

Nasze propozycje