Poprzedni artykuł: Na punkcie tej biżuterii oszalały miłośniczki Instagrama. My zresztą t... Następny artykuł: 10 rzeczy, bez których nie będziesz modna tej jesieni!

Kowalska, Horodyńska, Niezgoda, Rozz i wiele innych gwiazd na pokazie Zienia. Kto wyglądał najlepiej?

Moda,
,
, tagi: styl gwiazd, Joanna Horodyńska, Maciej Zień, aneta kręglicka, katarzyna niezgoda, kate rozz
Za nami pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia "Sweet Dreams", na którym nie mogło zabraknąć gwiazd. Sprawdźcie, kto przyszedł obejrzeć kreacje projektanta, który w świecie mody wzbudza zainteresowanie nie tylko swoimi projektami.

Maciej Zień - to nazwisko zna chyba każdy i jednoznacznie kojarzy mu się ze zjawiskowymi kreacjami oraz pokazami mody. Jeden z nich odbił się szczególnie szerokim echem, ponieważ odbył się w... warszawskim kościele Świętego Augustyna. Jak można się domyślić, fala krytyki spłynęła na niego ze względu na wybór miejsca, jednak projektant tak to tłumaczył: "Pokazuję, że świat się zmienia. Moda jest komentarzem do tego, co się dzieje w społeczeństwie".

Rok temu o Macieju Zieniu było głośno w związku ze skandalem z jego marką. Wspólnicy oskarżyli go o działanie na szkodę firmy. Po tym zajściu kreator mody wyjechał do Brazylii i odciął się od medialnego szumu. Jak można się domyślać, tego typu sytuacja szybko pokazała, kto tak naprawdę jest wiernym wielbicielem tego co tworzy.

Obecnie wszystkie nieporozumienia zostały wyjaśnione, a Maciej Zień powraca w wielkim stylu. O nowej kolekcji mówi, że będzie mieszanką jego przemyśleń, wyobraźni, a także podróży.

A kto z gwiazd pojawił się jako gość na pokazie? Zobaczcie naszą galerię.

Polecamy także:  10 najlepszych kreacji na balu TVN-u

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 10:45

Nasze propozycje