Poprzedni artykuł: Doda i Edyta Górniak w koronkach! Jedna odsłoniła chyba wszystko... Następny artykuł: Olśniewająca Agnieszka Woźniak-Starak na gali we Wrocławiu. Miała osca...

Piękna Maja Ostaszewska na gali we Wrocławiu. Kto jeszcze zachwycił, a kto rozczarował?

Moda,
,
, tagi: Monika Olejnik, Magda Mołek, Agnieszka Woźniak-Starak
Zachwyciły nas polskie gwiazdy na gali rozdania Europejskich Nagród Filmowych! Tylko Agnieszka Grochowska pozostała wierna swojemu stylowi. Słusznie?

Polskie gwiazdy na uroczystej gali rozdania Europejskich Nagród Filmowych (które nazywane są europejskimi Oscarami) w niczym nie ustępowały zagranicznym koleżankom! Do Wrocławia, który w tym roku jest Europejską Stolicą Kultury, przybyły najwybitniejsze osoby ze świata kinematografii. 

Dlaczego gala odbyła się we Wrocławiu? W lata nieparzyste gala wręczenia odbywa się w Berlinie, gdzie mieści się główna siedziba Akademii Filmowej. Natomiast w parzyste, w miastach, które pełnią funkcję Europejskiej Stolicy Kultury. W tym roku zaszczyt ten przypadł w udziale Wrocławiowi.

Na galę przyjechali m.in. Pierce Brosnan i Pedro Almodovare. Nas zachwyciły polskie gwiazdy - wyglądały naprawdę świetnie. Tylko Agnieszka Grochowska postawiła na spokojniejszą stylizację - aktorka wielokrotnie mówiła, że nie przepada za kreacjami na czerwony dywan. 

Zobaczcie galerię!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lipca 2018, 18:52

Nasze propozycje