Poprzedni artykuł: Kinga Rusin i Anna Kalczyńska już ją noszą. Zobaczcie najmodniejszą sp... Następny artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan jak Kim Kardashian! Cena tej kreacji powala…

Małgorzata Kożuchowska olśniewa na prezentacji wiosennej ramówki TVN - musicie zobaczyć te buty!

Moda,
,
, tagi: buty, małgorzata kożuchowska
Prezentacja wiosennej ramówki TVN jak zawsze przyciągnęła wiele gwiazd. Jednak nie sposób było nie zwrócić uwagi na Małgorzatę Kożuchowską - same zobaczcie!

Małgorzata Kożuchowska przyzwyczaiła nas do stylowych, eleganckich kreacji. Aktorka nie zawiodła także tym razem! Na prezentacji wiosennej ramówki TVN gwiazda po prostu błyszczała - dosłownie i w przenośni.

Na dzisiejszej imprezie Małgosia pojawiła się w satynowym zestawie od Łukasza Jemioła: eleganckich, czarnych spodniach z lampasami i dłuższej marynarce w pionowe pasy. Naszą uwagę przyciągnęły błyszczące, srebrne szpilki z biżuteryjnymi zdobieniami marki Dsquared (ich cena wynosi ok. 2200 zł). Zobaczcie same!

Dodatkowego charakteru całości dodało nowoczesne, nieco drapieżne uczesanie aktorki. Wpisujący się w aktualne trendy, rozświetlony makijaż sprawił, że od Małgosi trudno było oderwać oczy.

A Wam jak się podoba stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej?

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska nową ambasadorką marki Avon! 

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2018, 19:41

Nasze propozycje