Poprzedni artykuł: Są supermodne i... supertanie! Spodnie Marceliny Zawadzkiej to wielki... Następny artykuł: Jola Rutowicz? Esmeralda Godlewska? Nie, to tylko najgorsza w historii...

Małgorzata Rozenek-Majdan jak kurczaczek wielkanocny? O jej mikromini mówią dziś wszyscy

Moda,
,
, tagi: stylizacje gwiazd, Małgorzata Rozenek, Małgorzata Rozenek-Majdan
Ta stylizacja na pewno na długo zostanie nam w pamięci. Co sądzicie o żółtej sukience Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Ramówka TVN Style nie jest tak huczną imprezą, jak konferencja ramówkowa stacji-matki. Pojawiają się na niej prowadzące najważniejszych programów kanału (m. in. Maja Sablewska, Karolina Korwin-Piotrowska czy Izabela Janachowska), ale największe zainteresowanie mediów zawsze wzbudza Małgorzata Rozenek-Majdan i jej wymyślne stylizacje. W ubiegłym roku gwiazda postawiła na wydekoltowaną kreację od Self-Portrait, która mimo wysokiej ceny, szybko trafiła do szaf kilku polskich celebrytek.

Małgorzata Rozenek-Majdan na ramówce TVN Style

Różowa kreacja z zeszłego roku odbiła się szerokim echem w mediach, więc od razu było wiadomo, że ciężko będzie ją przebić. Jednak co to dla Małgorzaty Rozenek-Majdan, gwiazdy nie jednego, a dwóch najdroższych programów w historii TVN! Tym razem Małgorzata wybrała sukienkę, którą wyróżnia nie tylko minimalna długość, ale także żywy kolor. Wielkanocna żółć i gołe nogi celebrytki nie pasują może do panującej w całej Polsce mroźnej pogody, ale świetnie wpisują się w przekaz - zapowiadają nowy sezon w lifestyle'owej telewizji.

Choć intensywna żółć ładnie kontrastuje z silną opalenizną gwiazdy (pamiątka po nagraniach "iron Majdan"?), stylizacja z pewnością wzbudzi wiele kontrowersji. Nietypowa kreacja Marlu jest wyjątkowo wydekoltowana, posiada fikuśną kokardę nad pupą i jest tak krótka, że... gwiazda miała problemy z dyskretnym siadaniem.

Stylizację Małgorzaty-Rozenek Majdan uzupełniała biżuteria Zozo Design i sandałki na szpilkach Celebrity.

Jak oceniacie efekt końcowy? Nie jest jej za zimno? ;)

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 grudnia 2018, 13:17

Zobacz także

Nasze propozycje