Poprzedni artykuł: Julia Wieniawa w spodniach, które... dodają kilogramów! Następny artykuł: Marcelina Zawadzka w spodniach, które maksymalnie wydłużają nogi

Małgorzata Rozenek-Majdan i Ewa Chodakowska w takim samym swetrze!

Moda,
,
, tagi: sweter, Ewa Chodakowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, trendy 2017
Te dwie gwiazdy po raz kolejny udowadniają, że naprawdę znają się na trendach!

To nie pierwszy raz, kiedy Ewa Chodakowska i Małgorzata Rozenek-Majdan noszą podobne ubrania. Miewały już bardzo zbliżone stroje kąpielowe, czy buty (szczególnie te sportowe). I wcale nas to nie dziwi! One naprawdę wiedzą, co jest modne - warto podglądać ich stylizacje. Warto też pamiętać, że prywatnie obie pani się przyjaźnią :).

Sweter Chaos by Marta Boliglova

Tym razem obie postawiły na niezwykły sweter. To projekt marki Chaos by Marta Boliglova. Ta poznańska projektantka od lat ubiera gwiazdy - jej stroje noszą m.in. Agnieszka Woźniak-Starak czy modelka Edyta Zając-Rzeźniczak.

Sweter, który włożyła Ewa i Małgorzata wykonany jest w całości ręcznie z hiszpańskiej wełny i jedwabnych wstążek. Całość robi wrażenie oczywiście ze względu na "nitki", które niby niedbale z niego wychodzą. Projekt jest bardzo ekstrawagancki, cena też robi wrażenie - za podobny model zapłacimy ok. 1320 złotych.

Ewa Chodakowska wybrała ten sweter na spacer z mężem po Warszawie. Zestawiła go z boyfriendami i białym, luźnym T-shirtem. Podobnie Małgorzata Rozenek-Majdan - słynna Lady włożyła do niego futrzane klapki i dżinsowe szorty. I właśnie ten jeden szczegół sprawił, że to Perfekcyjna Pani Domu "wygrywa" ten modowy pojedynek ;). Do oversizowego swetra zawsze dobrze wyglądają odsłonięte, sexy nogi.

A waszym zdaniem, która z tych stylizacji jest lepsza?

Zapisz

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2018, 15:57

Nasze propozycje