Poprzedni artykuł: Uszyła sukienkę dla Kate Middleton i... jej firma zbankrutowała! Jak t... Następny artykuł: O tej sukience mówią dziś wszyscy! Zobaczcie, jak ubrała się Doda na p...

Małgorzata Socha wróciła na salony! Zobaczcie, jak wygląda piękna aktorka miesiąc po porodzie

Moda,
,
, tagi: Małgorzata Socha
Gwiazda pojawiła się na 40-leciu marki Apart. Jaką kreację wybrała na ten wieczór?

Małgorzata Socha - szczęśliwa mama dwóch córeczek: 3,5-letniej Zosi i malutkiej Basi - razem z marką Apart świętowała 40-lecie firmy na wielkiej gali w Teatrze Narodowym. Tego dnia gwiazda włożyła czarną suknię do ziemi marki Marlu, dobrała do niej czarną marynarkę i stylową torebkę. Kreacja w bieliźniarskim stylu nadal jest bardzo modna!
Nas zachwyca brzoskwiniowo - różowy makijaż aktorki. Socha postawiła na bardzo naturalny look, podobnie jak gwiazdy na rozdaniu Oscarów. Tak jak sławy z Hollywood, Małgosia zrezygnowała z finezyjnego upięcia, które dotąd były popularną fryzurą na czewonym dywanie i zdecydowała się na rozpuszczone włosy. Ale to, co nas urzekło w nowych zdjęciach Małgosi to także... uśmiech. Widać, że jest spełniona i szczęśliwa! 

Małgorzata Socha to jedna z czterech ambasadorek marki Apart. Oprócz aktorki w kampaniach możemy podziwiać Kasię Sokołowską, Kasię Smutniak i Anję Rubik.

A jeśli chcecie zobaczyć, jak Małgosia prezentowała się na gali, zajrzyjcie do naszej galerii. 

Zobacz także: Ten dodatek to hit na wiosnę! 

Foto: AKPA

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2018, 19:51

Nasze propozycje