Poprzedni artykuł: Nie tylko Ania zachwycała suknią na weselu przyjaciół. Zobaczcie kreac... Następny artykuł: Paulina Sykut zachwyca w letniej sukience z wyprzedaży. Wiemy, gdzie j...

Kobiety kochają to ubranie za wygodę, a mężczyźni? Nienawidzą, gdy to zakładamy...

Moda,
,
, tagi: moda 2017
Czego w ubiorze kobiet nienawidzą mężczyźni? Mimo że to połączenie jest dla wielu z nas, kobiet, niezwykle wygodne, okazuje się, że nie powinnyśmy go nosić.

Kiedy znowu modne stały się spodnie o kroju boyfriend, które nosi chociażby Julia Wieniawa, od razu wiedziałyśmy, że mężczyźni ich nie polubią. Okazuje się jednak, że stylowo zestawione mogą nawet przykuwać uwagę płci przeciwnej.

I gdybyśmy musiały się z kimś teraz założyć o to, jakiej części garderoby mężczyźni najbardziej nienawidzą u kobiet, przegrałybyśmy ten zakład. Jak podaje serwis totalfratmove.com panowie nie cierpią u nas... oversizowych ubrań. Zwłaszcza t-shirtów oraz swetrów (niestety).

Ubrania, których kobieta nie powinna nosić

Według studentów jednej z amerykańskich uczelni, jeżeli taką właśnie dużą bluzkę lub sweter zestawimy z krótkimi spodenkami, stworzymy najgorszy look. Według nich, każda kobieta wygląda w nim niekorzystnie, a przez to nieatrakcyjnie. 

Na totalfratmove.com pojawił się wpis, który rozpętał prawdziwą burzę. Wystarczył tylko jeden Tweet...

Ten post bardzo szybko rozprzestrzenił się w serwisie. Obecnie liczba udostępnień sięga ponad 900. Odpowiedziały na niego głównie studentki, które ewidentnie nie były zachwycone stanowiskiem mężczyzn. Głównie dlatego, że to przecież ich najwygodniejszy strój (prawdę mówiąc, nasz również), jaki mogą założyć, kiedy krzątają się po domu. Co pisały poirytowane studentki?

- Haha, taki strój mam właśnie na sobie!

- To jest mój codzienny strój, jest niesamowity i nie mam zamiaru się tym przejmować.

W czym każda kobieta wygląda atrakcyjnie?

Bardzo podobny eksperyment przeprowadzili redaktorzy serwisu whowhatwear.co.uk. Po podsumowaniu wyników sondy, przeprowadzonej wśród garstki mężczyzn oraz kobiet na temat tego, w czym kobiety wyglądają najbardziej korzystnie, redaktorzy serwisu byli bardzo zdziwieni. W odpowiedzi usłyszeli, że z obecnie panujących trendów panowie najbardziej polubili bluzki z napisami oraz... damskie garnitury. Dla nas te odpowiedzi są dość zaskakujące :).

My jednak jesteśmy chyba zdania, że najlepsze w modzie jest to, że możemy ubierać się całkowicie dla siebie. Zakładać to, co nam się podoba i w czym czujemy się najlepiej, a nie to, co aktualnie jest modne. Bo przecież moda to zabawa :).

zdjęcia: iStock

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 16:03

Nasze propozycje