Poprzedni artykuł: Za co kochamy muszkieterki? Wyszczuplają i są... bardzo sexy :) Następny artykuł: Chcesz być stylowa tej jesieni? Włóż kapelusz! Podpowiadamy, jak i z c...

Beyonce już je nosi! Minimalistyczne kolczyki mają teraz tworzyć wzór...

Moda,
,
, tagi: biżuteria, kolczyki
Zakochałyśmy się w tych zdjęciach. Sztuka piercingu została wyniesiona tu zdecydowanie na wyższy poziom. Dzięki Brianowi Keith Thompsonowi możemy obserwować trend, który określa się mianem constellation piercing.

Konstelacja dlatego, że połączenie minimalistycznych kolczyków wygląda tak, jakby tworzyły zbiór gwiazd. W trendzie chodzi o to, że podczas jednej lub kilku sesji wykonuje się piercing ucha, w różnych, ale zaplanowanych wcześniej miejscach.

W ręce Briana oddała się między innymi Beyonce, a na jego Instagramie możemy obserwować wszystkie kolczykowe prace. Piercer często sam doradza, jakich kombinacji użyć, aby efekt nie był przesadzony.

Sposób znany jest od dawna, ale dopiero teraz kobiety pokochały minimalizm, co widać również w biżuterii. Kolczyki nie są już tak przytłaczające i tylko delikatnie podkreślają ucho. A to znaczy, że będą wyglądać dobrze zarówno do codziennej stylizacji, jak i tej wieczorowej. To bardzo dobre rozwiązanie dla kobiet, które nie przepadają za ciągłym szukaniem ozdób. 

A w naszej galerii możecie dokładniej przyjrzeć się trendowi.

Zdjęcie: Instagram.com/bodyelectrictattoo

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2018, 22:09

Nasze propozycje