Poprzedni artykuł: Melania Trump i Agata Duda kochają różowy! Zobaczcie, jak wyglądały na... Następny artykuł: Ivanka Trump w Polsce - zobaczcie, jakie wybrała stylizacje

Jej skóra jest tak czarna, że nazywają ją Królową Ciemności - świat mody oszalał na jej punkcie!

Moda,
,
, tagi: modeling, viral, modelka
Przez lata ludzie dyskryminowali ją z powodu wyjątkowo ciemnej skóry - dziś mogą tylko z zazdrością śledzić jej karierę.

Nyakim Gatwech jest modelką, która już na pierwszy rzut oka bardzo wyróżnia się z tłumu. Pochodząca z Sudanu Południowego 24-latka ma wyjątkowo ciemną karnację. Niezwykła uroda sprawia, że kobieta budzi ogromne zainteresowanie i odnosi sukcesy w świecie mody.

Nyakim Gatwech - Królowa Ciemności

Choć dziś podziwiają ją miliony, specyficzny kolor skóry Nyakim w przeszłości niejednokrotnie był obiektem kpin i złośliwych uwag. Modelka do dziś wspomina, jak któregoś dnia podczas jazdy taksówką "życzliwy" kierowca poradził jej, by "wybieliła sobie skórę". Z uwagi na tego typu doświadczenia dziewczyna jest dziś tym bardziej zdeterminowana, by promować różnorodność i walczyć o prawa czarnoskórych.

Nyakim współpracuje z najlepszymi fotografami i domami mody, a jej inność budzi zachwyt - także wśród internautów. Zyskała sobie przydomek "Królowej Ciemności", który bardzo przypadł jej do gustu. Jak sama mówi, "Czerń jest odwagą, pięknem, czerń jest złotem". Patrząc na jej sesje zdjęciowe trudno się nie zgodzić - uroda Nyakim po prostu zapiera dech w piersiach :)

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia Królowej Ciemności!

Zobacz też: Gigi Hadid w zestawie od polskiego projektanta. Wyglądała obłędnie!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lipca 2018, 16:11

Nasze propozycje