Poprzedni artykuł: Tak zaczynał Jamie Dornan - zobaczcie filmowego Greya w... bardzo odwa... Następny artykuł: Karolina Szostak jest już tak szczupła, że... nawet obcisła sukienka j...

W nowym sezonie rządzi black&white, ale... nie zgadniecie w jakim wydaniu!

Ten motyw dawniej kojarzył się z ceratami na stół, czy zakrętkami od słoików, a teraz króluje na... ubraniach:)

Lubicie wzór kratki? Tej wiosny powinnyście postawić na tę drobną, szczególnie biało- czarną. To właśnie ona pojawia się w wiosennych kolekcjach sieciówek. Najbardziej popularne są koszule z tym motywem, jednak nie brakuje także spodni oraz sukienek. 

Polecamy także:  Jakie buty będą modne wiosną? Te cztery modele powinnaś mieć w swojej szafie

Ten wzór to też kolejny ukłon w stronę mody rodem z lat 90-tych. Aby go urozmaicić, warto go skomponować np. z ciekawym obuwiem z naszywkami. 

Dlaczego jeszcze warto po niego sięgnąć? Oprócz tego, że jest to trend, charakteryzuje się on również dużą uniwersalnością. Pasuje kobietom w każdym wieku, a na dodatek sam motyw możemy założyć zarówno do pracy, jak i na spotkanie ze znajomymi. Jedynym ograniczeniem mogą być np. wycięcia, czy długość ubrania. 

W naszej galerii znajdziecie wiele propozycji z sieciówek z motywem drobnej, biało-czarnej kratki. Ich cena zaczyna się już od 50 zł i to wcale nie są przeceny!

Polecamy także:  Te buty będą hitem- Joanna Horodyńska już je nosi, a my wiemy, gdzie kupić podobne!

Foto: Instagram@inspiring_blackwhite

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 listopada 2018, 07:22

Nasze propozycje