Poprzedni artykuł: Wpadka Natalii Siwiec? W "piżamie" na salonach wyglądała... Następny artykuł: Ania Lewandowska z torebką za 20 tysięcy złotych! I jeszcze TEN kolor....

Robisz zakupy online? Uważaj i... koniecznie zobacz te ZDJĘCIA!

Moda,
,
, tagi: zakupy przez internet, zakupy online
Jesteśmy przekonane, że to najgorsze zakupy online, jakie kiedykolwiek i komukolwiek udało się zrobić. Te zdjęcia pokazują, jak firmy odzieżowe potrafią oszukiwać konsumentów, a my niestety dajemy się złapać w ich sidła…

Poszukiwania idealnej sukienki na studniówkę, wesele czy nawet własny ślub mogą trwać wieki. I dlatego często przeglądamy sklepy internetowe, aby zakupić właśnie tą jedyną. Kiedy wreszcie ją znajdziemy, bez wahania wykonujemy przelew i z niecierpliwością czekamy na przesyłkę.

Ale podczas tej całej ekscytacji zapominamy o tym, że nasza wymarzona kreacja może się bardzo różnić od tego, co widziałyśmy na zdjęciach sklepu. I niestety właśnie często tak się dzieje. Zamiast pięknych koronek musimy oglądać mizerne falbany. Zamiast lejącej się tkaniny, musimy dotykać sztywnego materiału.

Możemy mnożyć takie przykłady. Ale koszmarne zakupy przez internet najlepiej zobrazują zdjęcia, które możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Przeczytaj także: Najgorsze makijaże permanentne

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2018, 23:39

Nasze propozycje