Poprzedni artykuł: Karolina Szostak i Anna Mucha w tym samym gorsecie - która wygląda bar... Następny artykuł: 8 kobiecych ubrań, dzięki którym zawrócisz w głowie facetom!

13 najlepszych oscarowych kreacji w historii! Przypominamy słynną suknię Audrey Hepburn

Moda, , tagi: czerwony dywan, gwiazdy, Oscary
Oscarową noc rozświetlają gwiazdy czerwonego dywanu w najpiękniejszych kreacjach. Zanim przekonamy się, komu należy się tytuł najlepiej ubranej w 2017 roku, cofnijmy się w czasie o kilka lat, a nawet dekad. Zobacz galerię 13 najpiękniejszych oscarowych kreacji w historii.

Na rozdaniu Oscarów równie istotne jak to, kto otrzyma najważniejszą nagrodę amerykańskiego przemysłu filmowego, jest to, która z gwiazd zasłuży na miano najlepiej ubranej.

Od miesięcy stylistki gwiazd zbierają oferty od najlepszych domów mody, które chcą je ubrać. Królowymi czerwonego dywanu będą w tym roku z pewnością Emma Stone, nominowana do Oscara za „La La Land”, Michelle Williams z „Manchester by the Sea” oraz Viola Davis, gwiazda „Fences”.

Ale zanim ogarnie nas gorączka oscarowej nocy, cofnijmy się w czasie w poszukiwaniu najpiękniejszych oscarowych kreacji w historii.

Gwyneth Paltrow w różu czy Cate Blanchett w fiolecie? Audrey Hepburn czy Grace Kelly – która lepiej nosiła kreacje Givenchy? A może wolicie jedną z kreacji vintage, które wybrały Julia Roberts, Penelope Cruz i Reese Witherspoon? Zobaczcie naszą galerię!
Zoabzc także: Co za figura! Bardzo szczupła Karolina Szostak zachwyca w białej kreacji

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 19:25

Nasze propozycje