Poprzedni artykuł: Jak dobrać buty do kształtu nogi, by wyglądać bosko na święta i Sylwes... Następny artykuł: Fani krytykują buty Małgorzaty Rozenek-Majdan. Czy naprawdę są tak brz...

Bajkowe kreacje, koronka, odkryte ramiona... Wybrałyśmy dla was 30 najpiękniejszych sukni ślubnych z kolekcji na 2017 rok

Moda,
,
, tagi: moda ślubna, suknie ślubne, ślubne inspiracje
W naszej galerii znajdziecie 10 najlepszych światowych projektantów mody ślubnej - to te suknie zachwycają nas najbardziej w nadchodzącym sezonie.

Podczas Tygodnia Mody Ślubnej w Nowym Jorku projektanci zaprezentowali kreacje na sezon jesień zima 2017-2018. Na wybiegach jak zawsze dominowały romantyczne koronki, przezroczystości, kryształowe zdobienia oraz biżuteryjne detale. A fasony? Najczęściej stawiano na delikatnie rozszerzane suknie o kroju litery "A" oraz te mocno opinające sylwetkę. Klasyczne "księżniczki" występowały zdecydowanie rzadziej.

Eve of Milady

Trendy w Modzie ślubnej na 2017 rok

Moda ślubna rządzi się swoimi prawami i jest "odporna" na tymczasowe trendy. W tym roku zauważamy jednak, że hit z mody ulicznej przeniknął także do stylistyki ślubnej - mowa tu oczywiście o odkrytych ramionach. Hiszpański dekolt oraz wycięcia na ramionach pojawiły się w wielu kolekcjach (Vera Wang, Marchesa, Rivini). Obok sukni eksponujących ramiona na wybiegach równie często pojawiały się kreacje z długimi rękawami, najczęściej wykonanymi z koronki.

W modzie ślubnej coraz częściej stawia się także na przezroczyste (czasami bardzo odważne) wstawki oraz transparentne tkaniny pokryte subtelną koronką. Przezroczystości najczęściej pojawiają się w okolicach talii oraz na plecach.

Zobacz także: Najpiękniejsze suknie ślubne na 2017 rok? Vera Wang tym razem zakskakuje...

zdjęcia: Imax Tree

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lipca 2018, 08:19

Nasze propozycje