Poprzedni artykuł: Popularna sieciówka dla nastolatek na skraju bankructwa! O jakiej marc... Następny artykuł: Doda na premierze "Pitbulla" zaskakuje... elegancją. Takiej stylizacji...

To najpopularniejszy pierścionek zaręczynowy na Pintereście. Cena was zaskoczy

Przeczuwacie, że wasz partner niebawem padnie na kolana i poprosi was o rękę? Może już najwyższy czas zasugerować, jakiego pierścionka zaręczynowego oczekujecie:) Oto ten, którego ostatnio szukają internautki.

Pierścionek zaręczynowy zazwyczaj zostaje z nami na całe życie. Warto zatem, aby nam się podobał;) Z informacją o najbardziej pożądanym pierścionku jak zwykle przychodzi do nas Pinterest. Platforma do przypinania i udostępniania zdjęć ostatnio zarejestrowała szczególne zainteresowanie ślicznym pierścionkiem, który wcale nie ma w sobie diamentów! Trzeba jednak przyznać, że wygląda... bogato. 

Polecamy:  To właśnie te zawody są najseksowniejsze według Tindera! Też znajdujesz się w tej grupie?

Najpopularniejszy pierścionek na Pintereście

Wzrost jego popularności aż o 294% wcale nas nie dziwi. Mowa o pierścionku marki BBBGEM, który składa się z dwóch części. Jedna z nich posiada centralnie umieszczone duże oczko, a druga jest swego rodzaju obrączką wysadzaną małymi kamieniami. Można je nosić oddzielnie, ale najlepiej prezentują się w połączeniu.

Polecamy:  Większość par rozstaje się w ciągu pierwszych dwóch lat związku. Dlaczego?

Choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że kobiety pokochały ten oryginalny model ze względu na drogie kamienie, prawda jest zupełnie inna. Do produkcji pierścionka wykorzystuje się kamień moissanit odkryty przez francuskiego naukowca Henriego Moissana. Charakteryzuje się on tym, że ma m.in. blask diamentu i jest produkowany w laboratorium. Obrączka pierścionka jest wykonana z 14 lub 18-karatowego złota, a do wyboru są różne jego odcienie.

Ulubiony pierścionek internautek nie jest może tani, ale też nie zapłacimy za niego fortuny. Cena za wersję wykonaną z 14-karatowego złota wynosi 850 dolarów, czyli ok. 2900 zł, a z 18-karatowego - 1000 dolarów (ok. 3400 zł).

Zgadzacie się z opiniami kobiet? Chciałybyście nosić takie cudo na palcu do końca życia?;) 

Mamy dla was też kilka propozycji pierścionków zaręczynowych dostępnych w polskich salonach:

pierścionki zaręczynowe
  • W. Kruk, złoty pierścionek "szczęśliwy", cena: ok. 2490 zł
  • Apart, pierścionek z żółtego złota z brylantami, cena: ok. 5990 zł
  • YES, Metropolitan - pierścionek z diamentami, cena: ok. 3495 zł
  • Savicki, złoty pierścionek z diamentem, cena: ok. 2680 zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 grudnia 2018, 23:56

Zobacz także

Nasze propozycje