Poprzedni artykuł: Nie ramoneska i nie bomberka. Teraz śladem gwiazd stawiamy na marynark... Następny artykuł: Julia Wieniawa nosi bardzo modne okulary przeciwsłoneczne, które można...

Nosisz legginsy? Lepiej uważaj, bywają... niebezpieczne ;)

Moda,
,
, tagi: legginsy
O tym, że w legginsach nietrudno zaliczyć wpadkę nieraz przekonałyśmy się na własnych oczach, podróżując komunikacją miejską. Ale tych zdjęć chyba nic nie przebije...

Niestety nie wszystkie legginsy są wykonane z takiego materiału, który nie prześwituje, dobrze układa się na nogach i pupie, a w dodatku nie ześlizguje się z ciała. Niektórym kobietom zdarza się zestawić takie właśnie legginsy w duecie ze zwykłą koszulką, nie zakrywającą pośladków.

Efekt? Widoczna z wyraźnymi szczegółami bielizna, a nierzadko również o wiele więcej, niż życzyłybyśmy sobie pokazać... Wyjątkiem są oczywiście legginsy w wersji sportowej, gdzie materiał jest zdecydowanie grubszy i nie ma tutaj mowy o prześwitujących fragmentach. 

Jak nosić legginsy?

Za każdym razem, kiedy widzimy właśnie taką sytuację, od razu pojawia nam się przed oczami właśnie ten obrazek:

Źródło: Pinterest

Zobacz także:Jak legginsy noszą gwiazdy? Lara Gessler wybrała najmodniejszy wzór!

Mimo że coraz częściej odchodzimy od noszenia legginsów nawet w zestawieniu z tuniką, takie połączenie i tak wygląda zdecydowanie lepiej niż to, które widzimy na zdjęciu po prawej stronie. Nietrudno zauważyć, że taka stylizacja podkreśla wszystkie mankamenty figury, a nawet dodaje optycznie kilogramów. 

W naszej galerii możesz zobaczyć największe wpadki z legginsami.

Zapisz

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2018, 12:05

Nasze propozycje