Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Weź udział w konkursie i wygraj trymer dla Twojego mężczyzny od marki... Następny artykuł: Różne odsłony kobiecości w jesiennej kampanii H&M

Nie zgadniecie, czyj syn jest twarzą najnowszej kolekcji marki Adidas!

Moda,
,
, tagi: Adidas, Alexander Wang, Rocco Ritchie
Współpraca z nowym projektantem i... nowy amasador. Marka Adidas znów zakakuje!

Nie dość, że Adidas podjął współpracę ze światowej sławy trendsetterem Alexandrem Wangiem, to jeszcze zaprosił do udziału w kampanii reklamowej 16-letniego syna Madonny i Guy’a Ritchie. Rocco Ritchie został twarzą najnowszej kolekcji.

THIS PHOTO BREAK MY HEART #MADONNA #roccoritchie

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Madonna Is Indestructible (@mdnaisindestructible)

Wcześniej, prawie przez dekadę, ekskluzywną kolekcją zajmowała się wybitnie utalentowana Stella McCartney. Do grona „wielkich nazwisk” dołączył również Kanye West z kolekcją Yeezy. Na pewno kojarzycie słynne sportowe buty w czarnym kolorze, po które ustawiały się gigantyczne kolejki.

Zdjęcia do kampanii wykonał Juergen Teller. Kolekcję promują również Hanna Gaby Odiele, Lexi Boling oraz Binx Walton, czyli tak zwany #WangSquad, który królował na nowojorskim Tygodniu Mody.

Adidas x Alexander Wang

Kolekcja składa się z 84 ubrań oraz butów w stylu unisex. To oznacza, że nadaję do noszenia zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Każda z tych rzeczy jest sygnowana oczywiście logiem Adidasa, ale tym razem zostało one obrócone o 180 stopni. Koszulki zawierają również fragmenty konwersacji o zakazie ujawniania rozmów.

Pomysł na stworzenie tej kolekcji był taki, aby wziąć kody i ikonografikę marki Adidas Originals i patrzeć na to, co ich symbole oznaczają i jak się przekształcają. Chodziło o odwrócenie efektu. Również zabawy z tym, co jest autentyczne, a co fałszywe miało pokazać, jak zaprojektowanie czegoś może całkowicie zmienić czyjeś postrzeganie – powiedział Wang w rozmowie z magazynem "Vogue".

Na wszystkie elementy kolekcji będziemy jednak musieli jeszcze trochę poczekać - całość ukaże się dopiero wiosną 2017 roku. Ale osoby, które były obecne na Tygodniu Mody w Nowym Jorku miały możliwość zakupienia w specjalnych punktach kilku ubrań.

zdjęcia: ONS

Zobacz także

Polecany film

Alexander_Wang_SS15

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 października 2016, 07:49